Франція: Президент Франсуа ОЛЛАН пропонує більш інтегрований монетарний союз

15 Jun, 2012 | |

 

Президент Франції Франсуа ОЛЛАН підготував та відправив до Європейської Ради пропозиції щодо посилення монетарної співпраці з країнами - учасницями зони євро. Зазначені пропозиції французького президента будуть обговорені під час проведення саміту Європейського Союзу 28-29 червня 2012 року.

 

Суть пропозицій – створити 10річний план по створенню євробондів з метою досягнення фінансової стабільності єврозони. Також пропонується наділити Центральний Європейський банк моніторинговими фінансовими механізмами, здатними контролювати політику національних банків країн-учасниць зони євро.

ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

Франція готова до переговорів з Путіним

Жан-Марк Эро
Жан-Марк Эро
Міністр закордонних справ Франції

Франція готова до переговорів з В.Путіним, однак жодного політичного рішення за участю Б.Асада не буде. Наразі необхідним є відновлення переговорів для забезпечення політичного переходу на основі резолюції 2254 Ради Безпеки ООН.

Розмови про надання Україні зброї не повинні припинятися

Стівен Сестанович (Stephen Sestanovich)
Стівен Сестанович (Stephen Sestanovich), старший аналітик Ради зовнішніх зносин, США

В якому б форматі не проводилися дебати про те, чи треба Сполученим Штатам Америки надавати летальну зброю Україні для зупинення російської військової агресії на Сході країни, сам факт таких розмов вже позитивно впливає на дипломатичні шляхи вирішення конфлікту.

США з імпортера стали експортером газу

Френк Веррастро
Френк Веррастро, Центр стратегічних та міжнародних досліджень, Вашингтон

Френк Веррастро, Центр стратегічних та міжнародних досліджень, Вашингтон