Франція: Президент Франсуа ОЛЛАН пропонує більш інтегрований монетарний союз

15 Jun, 2012 | |

 

Президент Франції Франсуа ОЛЛАН підготував та відправив до Європейської Ради пропозиції щодо посилення монетарної співпраці з країнами - учасницями зони євро. Зазначені пропозиції французького президента будуть обговорені під час проведення саміту Європейського Союзу 28-29 червня 2012 року.

 

Суть пропозицій – створити 10річний план по створенню євробондів з метою досягнення фінансової стабільності єврозони. Також пропонується наділити Центральний Європейський банк моніторинговими фінансовими механізмами, здатними контролювати політику національних банків країн-учасниць зони євро.

ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

Експерт про ініціативу розпуску Конституційного суду

Франческо Палермо
Франческо Палермо
Професор порівняльного конституційного права університету Верони

Розвиток подій в Україні викликає стурбованість, бо погіршується. Варто зауважити, що сьогодні у багатьох країнах спостерігається помітна тенденція до загострення конфлікту між політичною та судовою гілками влади, за якого перша бере контроль над другою.

Газпром вважає сланцевий газ фантомом

Лена Коларска-Бобінська
Лена Коларска-Бобінська, депутат Європарламенту, член групи від Європейської народної партії

Лена Коларска-Бобінська, євродепутат, член групи від Європейської народної партії, про причетність «Газпрому» до антисланцевої кампанії в Європі:

Ми повинні подвоїти нашу підтримку для України

Джин Шахін сенатор США від Нью-Гемпширу
Джин Шахін сенатор США від Нью-Гемпширу

Я вважаю, що ця стратегія повинна мати принаймні чотири компоненти: введення більш жорстких санкцій, зміцнення НАТО і наших союзників, демонструючи сильну підтримку для України, і протидія російській пропаганді.