Єгипет: в країні обговорюють розподіл повноважень між Президентом та Парламентом

27 Jun, 2012 | |

 Представники партії «Брати мусульмани», чий кандидат отримав перемогу у другому турі президентських виборів, та представники збройних сил Єгипту розпочали обговорення питання про розподіл повноважень між законодавчою та виконавчою гілками влади.

 

Як стало відомо групі Geostrategy, відповідно до попередньо досгянтуих домовленостей представники військового відомства Єгипту отримають право впливати на формування військового бюджету, а також асигнувань на здійснення міжнародної діяльності – тобто отримають право впливати на формування бюджету Міністерства закордонних справ країни.

 

У свою чергу вони не будуть втручатися у підготовку нової конституції Єгипту.
Переговори про розподіл повноважень тривають.

ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

Про підписання Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом

Йоханнес Корнеліс ван Баален
Йоханнес Корнеліс ван Баален, депутат Європарламенту від Нідерландів, політична група «Альянс лібералів та демократів за Європу»

Ми вважаємо, що для України життєво необхідно мати демократичне виборче право, оскільки Угода про асоціацію – це більше, ніж просто вільна торгівля. Вона закладає наші структурні відносини, тому виборче право, яке відповідає європейським стандартам, – життєво важливе.

Про окремі аспекти питань європейської безпеки

Ivo Daalder
Іво ДААЛДЕР (Ivo Daalder), Постійний представник США при НАТО

Розміщення в Європі елементів системи протиракетної оборони

США потребують більш активної участі в подіях в Україні

Річард ХААС (Richard Haass)
Річард ХААС (Richard Haass), президент Ради зовнішніх зносин, США (Council on Foreign Relations)

Сполучені Штати з моменту виникнення напруги у Східних регіонах України системно працюють над тим, щоб запровадити проти Росія санкції, оскільки вона відіграє ключову роль у дестабілізації ситуації в регіоні. Поки що важко передбачити, чим може закінчитися конфлікт на Сході України.