Європарламент продовжить політичний тиск на Україну

11 Sep, 2012 | |

Група глобальної розвідки Geostrategy очікує ухвалення 12 вересня 2012 року Європейським Парламентом проекту Резолюції щодо зовнішньої та безпекової політики Європейського Союзу, підготовлений депутатом Європейської народної партії (Німеччина) Елмором БРОКОМ.

 

Цей досвідчений член європейського законодавчого органу є одним із найбільш складних переговірників для Партії регіонів. Він займає категоричну позицію у справі колишнього Прем’єр-міністра України Юлії ТИМОШЕНКО, наполягаючи на вибірковому застосуванні українською владою правосуддя та здійсненні політичних репресій.

 

Пункт 54 проекту згаданого проекту Резолюції присвячується виключно Україні. У ньому, зокрема, йде мова про те, що підписання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС стане можливим лише у разі, якщо Київ забезпечить стабільність та ефективність роботи судової системи, припинить переслідування за політичними мотивами, а також поважатиме основні демократичні принципи. Євросоюз також розглядає проведення парламентських виборів в Україні у жовтні 2012 року як своєрідний тест на демократію. У цьому зв’язку Євросоюз забезпечить у необхідних обсягах фінансування місії спостерігачів від ЄС за проведенням парламентських виборів в Україні.

 

Фактично, такі формулювання до українського питання свідчать про наміри Європейського Союзу дочекатися проведення в Україні парламентських виборів, і лише після цього давати оцінки характеру їх проведення, а також робити відповідні зовнішньополітичні висновки.

 ПРОЕКТ РЕЗОЛЮЦІЇ ДОДАЄТЬСЯ файл PDF

ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

Міжнародні організації втратять свій вплив на глобальну політику

ШАЛЛЕНБЕРГ
Александр ШАЛЛЕНБЕРГ
Федеральний міністр з європейських та міжнародних справ Австрії

В інтерв’ю австрійським ЗМІ Міністр закордонних справ Александр ШАЛЛЕНБЕРГ окреслив наступні думки:

Перемир’я на Донбасі триває, але важко говорити про те, що Росія виконує Мінські угоди.

Стівен ПАЙФЕР
Стівен ПАЙФЕР, колишній Посол США в Україні, старший науковий співробітник Інституту Брукінгса

Не зважаючи на те, що перемир’я на Донбасі триває, важко говорити про те, що Росія виконує Мінські угоди. Російські військові разом із технікою продовжують перебувати на території Донбасу, непідконтрольній Україні.

Газпром не проводить в Європі антисланцеві кампанії

Карл ШЛІТЕР
Карл ШЛІТЕР, депутат Європейського парламенту від Швеції

Карл ШЛІТЕР (Carl Schlyter), депутат Європейського Парламенту від Швеції, Група «Зелені» \ Європейський вільний альянс», автор Резолюції Європейського Парламенту щодо екологічних наслідків видобутку сланцевого газу.