В’єтнам: досягнуто компромісного рішення про створення зони вільної торгівлі між В’єтнамом та Митним Союзом

09 Nov, 2012 | |

Завершилися переговори між Урядом В’єтнаму та Митним Союзом, який включає у себе Росію, Білорусь та Казахстан, щодо створення спільної зони вільної торгівлі.

 

В Москві, яка проводила ці переговори, розглядають таке рішення через геополітичну призму, оскільки на В’єтнамському прикладі може бути відтестована міжнародна політика Митного Союзу, який має намір сконцентруватися на поширенні свого впливу на Азійсько-Тихоокеанський регіон.

ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

Чи викликає у вас тривогу агресивність Росії в Європі?

Майкл Хайден  (Michael Hayden)
Майкл Хайден (Michael Hayden), колишній голова ЦРУ і АНБ, США

"Путін поводиться самовпевнено, але у нього немає хороших карт в цій грі.

Скасувати санкції США в обмін на скорочення ядерного арсеналу РФ - це віддати Україну

Ельмар Брок
Ельмар Брок
Голова комітету з закордонних справ Європарламенту

Скасувати санкції проти Росії, запроваджені США у зв'язку з анексією Криму та агресією проти України, в обмін на скорочення Москвою її ядерного арсеналу означало б "угоду про продаж свободи іншої країни", вважає чинний голова комітету Європарламенту з закордонних справ, представник німецького Хри

2013 рік – найбільш складний для Ірану

Аліреза Надер (Alireza Nader)
Аліреза Надер (Alireza Nader), старший аналітик корпорації RAND

Аліреза Надер (Alireza Nader), старший аналітик корпорації RAND