Фолклендські острови: Жителі вирішили залишитися у складі Великої Британії

13 Mar, 2013 | |

 

12 березня 2013 року були оприлюднені остаточні результати референдуму, який проводився 10-11 березня 2013 року на Фолклендських/Мальвінських островах щодо визначення статусу цих де-факто заморських територій Великої Британії, які оспорює Аргентина. У Референдумі взяли участь 92% жителів островів, що мають право голосу. З них лише 3 особи проголосували «проти» «Збереження нинішнього статусу Фолклендських островів, як заморської території Сполученого Королівства».

 

Сторони територіального спору Аргентина та Велика Британія висловили діаметрально протилежні оцінки підсумків референдуму. США наразі утримуються від заяв про визнання його результатів, намагаючись дотримуватись нейтралітету. Як очікується, позиція ЄС, що вважає цю суперечку двосторонньою справою Аргентини та Великої Британії, залишиться незмінною.

ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

Місія Кокса-Квасьнєвського повинна діяти до саміту «Східного партнерства»

Крістіан ВІГЕНІН
Крістіан ВІГЕНІН, (Крістіан Іванов Вігенін), Депутат Європарламенту (група «Прогресивний альянс соціалістів і демократів), голова Парламентського асамблеї «Східного партнерства»

Крістіан ВІГЕНІН, депутат Європарламенту (група «Прогресивний альянс соціалістів і демократів), голова Парламентського асамблеї «Східного партнерства» про діяльність місії Кокс-Квасьнєвський:

Чи викликає у вас тривогу агресивність Росії в Європі?

Майкл Хайден  (Michael Hayden)
Майкл Хайден (Michael Hayden), колишній голова ЦРУ і АНБ, США

"Путін поводиться самовпевнено, але у нього немає хороших карт в цій грі.

Якщо Зеленський підведе, Україна опиниться в депресії

Ганс ван Баален
Ганс ван Баален, Президент європейських лібералів

Україна житиме у непростий період, коли новий президент і старий уряд мають у той чи той спосіб співпрацювати з парламентом, який буде переобрано у жовтні. Для цього потрібна гнучкість заради інтересів України, це може бути нелегко.