Фолклендські острови: Жителі вирішили залишитися у складі Великої Британії

13 Mar, 2013 | |

 

12 березня 2013 року були оприлюднені остаточні результати референдуму, який проводився 10-11 березня 2013 року на Фолклендських/Мальвінських островах щодо визначення статусу цих де-факто заморських територій Великої Британії, які оспорює Аргентина. У Референдумі взяли участь 92% жителів островів, що мають право голосу. З них лише 3 особи проголосували «проти» «Збереження нинішнього статусу Фолклендських островів, як заморської території Сполученого Королівства».

 

Сторони територіального спору Аргентина та Велика Британія висловили діаметрально протилежні оцінки підсумків референдуму. США наразі утримуються від заяв про визнання його результатів, намагаючись дотримуватись нейтралітету. Як очікується, позиція ЄС, що вважає цю суперечку двосторонньою справою Аргентини та Великої Британії, залишиться незмінною.

ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

Ми не маємо європейської армії…

Жозеф Доль ( Joseph Daul)
Жозеф Доль ( Joseph Daul), Голова Європейської народної партії в Європарламенті

Голова найбільшої політичної групи Європарламенту «Європейська народна партія» Джозеф Доль висловив своє розчарування тим, що на разі ніхто не має впевненості з приводу подальшого розвитку ситуації в Україні.

США та Німеччина: триває важкий пошук позиції по Україні

Уільям Дроздяк (William Drozdiak)
Уільям Дроздяк (William Drozdiak), голова Американської Німецької Ради

Уільям Дроздяк (William Drozdiak), голова Американської Німецької Ради

Чи відходить Україна «на другий план»?

Джеймс Девіс
Джеймс Девіс Професор-міжнародник із Університету Санкт-Галлена

На нещодавній Мюнхенській конференції з безпеки "українське питання" опинилося в "другому ешелоні" проблем - головними темами все ж стали нова політика США за президента Трампа та міжнародний тероризм.