Фолклендські острови: Жителі вирішили залишитися у складі Великої Британії

13 Mar, 2013 | |

 

12 березня 2013 року були оприлюднені остаточні результати референдуму, який проводився 10-11 березня 2013 року на Фолклендських/Мальвінських островах щодо визначення статусу цих де-факто заморських територій Великої Британії, які оспорює Аргентина. У Референдумі взяли участь 92% жителів островів, що мають право голосу. З них лише 3 особи проголосували «проти» «Збереження нинішнього статусу Фолклендських островів, як заморської території Сполученого Королівства».

 

Сторони територіального спору Аргентина та Велика Британія висловили діаметрально протилежні оцінки підсумків референдуму. США наразі утримуються від заяв про визнання його результатів, намагаючись дотримуватись нейтралітету. Як очікується, позиція ЄС, що вважає цю суперечку двосторонньою справою Аргентини та Великої Британії, залишиться незмінною.

ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

Росіяни не будуть дотримуватися угод

Ельмар Брок
Ельмар Брок, депутат ХДС

Депутат від  ХДС Ельмар Брок не вірить Путіну в питанні трубопроводу по дну  Балтійського моря "Північний потік 2": "Росіяни не будуть дотримуватися своїх домовленостей: якщо буде побудовано " Північний потік 2 ", український транзит закриється.

Україні треба реальна фінансова допомога

Роберт Кан (Robert Kahn)
Роберт Кан (Robert Kahn), старший фінансовий аналітик, Рада зовнішніх зносин, США

На фоні драматичних переговорів щодо врегулювання ситуації на Донбасі, результати переговорів між Україною та Міжнародним валютним фондом відійшли на другий план. Однак важливим стало досягнення домовленості про виділення України кредиту МВФ на суму 17,5 млрд. дол. США.  

Україна має чим захищатися

Едвард ЧОУ (Edward Chow)
Едвард ЧОУ (Edward Chow), експерт з питань енергетики, США

Труднощі, які сьогодні переживає Україна, носять не лише відверто негативний характер. По-перше, в Україні народилося потужне громадянське суспільство, яке може і повинно стати основним двигуном у проведенні в країні довгоочікуваних реформ.