Велика Британія: триває обговорення подальшого перебування у ЄС
12−13 квітня Прем’єр-міністр Великої Британії перебував у Німеччині з робочім візитом, головною метою якого було обговорення з канцлером А.Меркель можливих форматів подальшого перебування Сполученого Королівства у складі Європейського Союзу.
Головним сигналом британського прем’єра у ході дискусії була необхідність ґрунтовних реформ, які перетворять ЄС на більш гнучке утворення, яке дозволятиме Британії та іншим державам-членам більш вільно обирати сфери для поглибленої взаємодії та визначати обсяг своїх зобов’язань у рамках Євросоюзу.
Ангела МЕРКЕЛЬ обережно ставиться до пропозицій свого британського колеги. На її думку, імплементація такої моделі є небезпечною, оскільки потребуватиме ґрунтовних змін установчих угод Європейського Союзу.
Відставка генерала Флінна та відношення до Росії
Голова комітету Сенату США з питань збройних сил сенатор Джон Маккейн
Відставка генерала Флінна також викликає додаткові питання з приводу намірів адміністрації Трампа по відношенню до Росії Володимира Путіна, в тому числі, заяви президента що пропонують моральну еквівалентність між Сполученими Штатами і Росією, незважаючи на вторгнення в Україну, анексію Криму, за
Ми повинні подвоїти нашу підтримку для України
Джин Шахін сенатор США від Нью-Гемпширу
Я вважаю, що ця стратегія повинна мати принаймні чотири компоненти: введення більш жорстких санкцій, зміцнення НАТО і наших союзників, демонструючи сильну підтримку для України, і протидія російській пропаганді.
США з імпортера стали експортером газу
Френк Веррастро, Центр стратегічних та міжнародних досліджень, Вашингтон
Френк Веррастро, Центр стратегічних та міжнародних досліджень, Вашингтон