Президент Європейської Комісії: питання України важливе

28 Apr, 2013 | |

 24 квітня 2013 року під час спільної прес-конференції Президента Європейської Комісії Жозе БАРРОЗУ та Прем’єр-міністра Литви Альгірдаса БУТКЕВІЧЮСА за результатами їхньої зустрічі, присвяченої майбутньому литовському головуванню в Європейському Союзі, Жоже БАРРОЗУ, зазначив, що литовське головування вже на цьому етапі докладає величезних зусиль для забезпечення успішності Саміту СхП, зокрема і в українському питанні.

 

Пояснюючи травневий термін для виконання Україною рекомендацій, він зауважив, що було б навпаки несправедливо відкладати підготовчі рішення та дії на період головування Литви, оскільки є процедури, які мають бути пройдені напередодні. Він також підкреслив, що Україна – це питання надзвичайної важливості, зокрема для нього, та наголосив, що мав особисті бесіди з Президентом України та різними політичними силами нашої держави. Водночас, за його словами, наразі багато залежить від того, що здатна зробити Україна.

ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

Розмови про надання Україні зброї не повинні припинятися

Стівен Сестанович (Stephen Sestanovich)
Стівен Сестанович (Stephen Sestanovich), старший аналітик Ради зовнішніх зносин, США

В якому б форматі не проводилися дебати про те, чи треба Сполученим Штатам Америки надавати летальну зброю Україні для зупинення російської військової агресії на Сході країни, сам факт таких розмов вже позитивно впливає на дипломатичні шляхи вирішення конфлікту.

Газпром не проводить в Європі антисланцеві кампанії

Карл ШЛІТЕР
Карл ШЛІТЕР, депутат Європейського парламенту від Швеції

Карл ШЛІТЕР (Carl Schlyter), депутат Європейського Парламенту від Швеції, Група «Зелені» \ Європейський вільний альянс», автор Резолюції Європейського Парламенту щодо екологічних наслідків видобутку сланцевого газу.  

Місія Кокса-Квасьнєвського повинна діяти до саміту «Східного партнерства»

Крістіан ВІГЕНІН
Крістіан ВІГЕНІН, (Крістіан Іванов Вігенін), Депутат Європарламенту (група «Прогресивний альянс соціалістів і демократів), голова Парламентського асамблеї «Східного партнерства»

Крістіан ВІГЕНІН, депутат Європарламенту (група «Прогресивний альянс соціалістів і демократів), голова Парламентського асамблеї «Східного партнерства» про діяльність місії Кокс-Квасьнєвський: