Президент Європейської Комісії: питання України важливе

28 Apr, 2013 | |

 24 квітня 2013 року під час спільної прес-конференції Президента Європейської Комісії Жозе БАРРОЗУ та Прем’єр-міністра Литви Альгірдаса БУТКЕВІЧЮСА за результатами їхньої зустрічі, присвяченої майбутньому литовському головуванню в Європейському Союзі, Жоже БАРРОЗУ, зазначив, що литовське головування вже на цьому етапі докладає величезних зусиль для забезпечення успішності Саміту СхП, зокрема і в українському питанні.

 

Пояснюючи травневий термін для виконання Україною рекомендацій, він зауважив, що було б навпаки несправедливо відкладати підготовчі рішення та дії на період головування Литви, оскільки є процедури, які мають бути пройдені напередодні. Він також підкреслив, що Україна – це питання надзвичайної важливості, зокрема для нього, та наголосив, що мав особисті бесіди з Президентом України та різними політичними силами нашої держави. Водночас, за його словами, наразі багато залежить від того, що здатна зробити Україна.

ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

Газпром не проводить в Європі антисланцеві кампанії

Карл ШЛІТЕР
Карл ШЛІТЕР, депутат Європейського парламенту від Швеції

Карл ШЛІТЕР (Carl Schlyter), депутат Європейського Парламенту від Швеції, Група «Зелені» \ Європейський вільний альянс», автор Резолюції Європейського Парламенту щодо екологічних наслідків видобутку сланцевого газу.  

Україна, ЄС: окремі результати дії зони вільної торгівлі

Сергій Даниленко
Модератор групи Geostrategy Сергій Даниленко
analytics@geostrategy.ua

Українські виробники активно використовують преференції в рамках торгівлі між Україною та ЄС. Наприкінці 2016 року вже повністю використано 11 тарифних квот:

Джихадизм у Казахстані як частина глобальної терористичної мережі

Gordon M. Hahn
Gordon M. Hahn, Старший науковий дослідник з питань Росії та Євразії Центру міжнародних та стратегічних досліджень, м Вашингтон

Gordon M. Hahn, Старший науковий дослідник з питань Росії та Євразії Центру міжнародних та стратегічних досліджень, м Вашингтон Гордон Ган представив аналітичну доповідь на тему: ДЖИХАДИЗМ В КАЗАХСТАНЕ, КАК ЧАСТЬ ГЛОБАЛЬНОЙ ТЕРРОРИСТИЧЕСКОЙ СЕТИ