Ліван: політична криза поглиблюється

04 Jul, 2013 | |

Політична криза в Лівані стрімко поглиблюється із-за відсутності перспектив з формування нового уряду та непрацездатності парламенту. Основні політичні гравці на словах закликають до негайного формування уряду, але реальними діями це ніяк не підтверджується. Зокрема, лідер партії Вільний патріотичний рух (ВПР) М.Аун - однієї із впливових політичних сил - заявив про те, що не бачить перспективи у формуванні уряду найближчим часом. Цього ж дня його партнер по коаліції – депутат від „Хизболла” М.Раад висловив думку, що новий кабінет в Лівані не буде сформовано до вересня поточного року.

 

Поряд із урядовою кризою паралізована робота парламенту. На важливі сесії не з’являються депутати блоку „14 березня” під приводом того, що робота парламенту є неефективною за відсутності повноцінного уряду.

Головні політичні опоненти – блоки „8 березня” та „14 березня” - обмінюються звинуваченнями у доведенні країни до політичної кризи, а партнери всередині коаліцій не можуть дійти згоди чи не по всім питанням політичного порядку денного Лівану.

Tags: Ліван
ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

Розмови про надання Україні зброї не повинні припинятися

Стівен Сестанович (Stephen Sestanovich)
Стівен Сестанович (Stephen Sestanovich), старший аналітик Ради зовнішніх зносин, США

В якому б форматі не проводилися дебати про те, чи треба Сполученим Штатам Америки надавати летальну зброю Україні для зупинення російської військової агресії на Сході країни, сам факт таких розмов вже позитивно впливає на дипломатичні шляхи вирішення конфлікту.

Імпічмент чи енергетична незалежність України

Richard Morningstar
Річард Л. Морнінгстар
Глобальний енергетичнний центр Атлантичної ради

Незважаючи на корупційні проблеми, які історично хвилювали цю націю, потрібно пам’ятати, що незалежно від результатів цього розслідування Україна не створила проблеми.

Про підписання Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом

Йоханнес Корнеліс ван Баален
Йоханнес Корнеліс ван Баален, депутат Європарламенту від Нідерландів, політична група «Альянс лібералів та демократів за Європу»

Ми вважаємо, що для України життєво необхідно мати демократичне виборче право, оскільки Угода про асоціацію – це більше, ніж просто вільна торгівля. Вона закладає наші структурні відносини, тому виборче право, яке відповідає європейським стандартам, – життєво важливе.