Туреччина: Китайська компанія перемогла в тендері на створення ракет дальнього радіусу дії

27 Sep, 2013 | |

 На засіданні Виконавчого комітету оборонної промисловості Туреччини , що пройшов напередодні , було оголошено про те , що тендер по створенню в Туреччині ракет дальнього радіусу дії виграла китайська компанія " CPMIEC " , пише в п'ятницю газета " Sabah ".

За інформацією видання , ракети дальнього радіусу дії будуть створені китайською компанією у співпраці з турецькими компаніями.

Як пише газета , проект китайської " CPMIEC ", який передбачає створення ракет по типу FD -2000, обігнав в технічному плані проекти російських , американських і франко - італійських компаній.

Ракети типу FD -2000 здатні досягати висоти в два кілометри і мають дальність дії до 100 кілометрів.

Засідання Виконавчого комітету оборонної промисловості Туреччини пройшло під керівництвом прем'єр - міністра країни Реджепа Ердогана за участю голови Генштабу Туреччини Недждета Озеля , міністра оборони Ісмета Йилмаза та заступника міністра оборонної промисловості Туреччини Мурата Баяра.

В останні роки турецька оборонна промисловість зосереджена на розробці і виробництві власної продукції . Туреччині вдалося досягти рівня самозабезпечення у сфері оборонної промисловості на 54 %.

ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

Про підписання Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом

Йоханнес Корнеліс ван Баален
Йоханнес Корнеліс ван Баален, депутат Європарламенту від Нідерландів, політична група «Альянс лібералів та демократів за Європу»

Ми вважаємо, що для України життєво необхідно мати демократичне виборче право, оскільки Угода про асоціацію – це більше, ніж просто вільна торгівля. Вона закладає наші структурні відносини, тому виборче право, яке відповідає європейським стандартам, – життєво важливе.

Іран на милість Путіна, безпрецедентний, але крихкий союз

Alireza Nader
Аліреза Надер (Alireza Nader), старший аналітик корпорації RAND

Росія і Іран налагодили безпрецедентний, але крихкий союз на Близькому Сході. Російсько-Іранське співробітництво є ключовим для забезпечення виживання режиму президента Башара Асада в Сирії і знищенням повстанців зі східної частини Алеппо. Російські бомбардувальники використовували іранські війсь

Газпром вважає сланцевий газ фантомом

Лена Коларска-Бобінська
Лена Коларска-Бобінська, депутат Європарламенту, член групи від Європейської народної партії

Лена Коларска-Бобінська, євродепутат, член групи від Європейської народної партії, про причетність «Газпрому» до антисланцевої кампанії в Європі: