Туреччина: Китайська компанія перемогла в тендері на створення ракет дальнього радіусу дії
На засіданні Виконавчого комітету оборонної промисловості Туреччини , що пройшов напередодні , було оголошено про те , що тендер по створенню в Туреччині ракет дальнього радіусу дії виграла китайська компанія " CPMIEC " , пише в п'ятницю газета " Sabah ".
За інформацією видання , ракети дальнього радіусу дії будуть створені китайською компанією у співпраці з турецькими компаніями.
Як пише газета , проект китайської " CPMIEC ", який передбачає створення ракет по типу FD -2000, обігнав в технічному плані проекти російських , американських і франко - італійських компаній.
Ракети типу FD -2000 здатні досягати висоти в два кілометри і мають дальність дії до 100 кілометрів.
Засідання Виконавчого комітету оборонної промисловості Туреччини пройшло під керівництвом прем'єр - міністра країни Реджепа Ердогана за участю голови Генштабу Туреччини Недждета Озеля , міністра оборони Ісмета Йилмаза та заступника міністра оборонної промисловості Туреччини Мурата Баяра.
В останні роки турецька оборонна промисловість зосереджена на розробці і виробництві власної продукції . Туреччині вдалося досягти рівня самозабезпечення у сфері оборонної промисловості на 54 %.
Експерт про ініціативу розпуску Конституційного суду
Франческо Палермо
Розвиток подій в Україні викликає стурбованість, бо погіршується. Варто зауважити, що сьогодні у багатьох країнах спостерігається помітна тенденція до загострення конфлікту між політичною та судовою гілками влади, за якого перша бере контроль над другою.
Путін висуває вимоги, які, як він знає, ніколи не будуть виконані
Норберт Реттген
Путін висуває вимоги до НАТО, які, як він знає, ніколи не будуть виконані. Чому? Він доручив Лаврову пояснити, що Польща, країни Балтії та Україна є «осиротілими територіями», націленими на НАТО. Чому?
Іран на милість Путіна, безпрецедентний, але крихкий союз
Аліреза Надер (Alireza Nader), старший аналітик корпорації RAND
Росія і Іран налагодили безпрецедентний, але крихкий союз на Близькому Сході. Російсько-Іранське співробітництво є ключовим для забезпечення виживання режиму президента Башара Асада в Сирії і знищенням повстанців зі східної частини Алеппо. Російські бомбардувальники використовували іранські війсь