Росія, Іран: переговори щодо угоди про постачання іранської нафти продовжуються
Росія і Іран продовжують переговори щодо угоди про постачання іранської нафти в обмін на російське устаткування, сума операції може скласти 20 мільярдів доларів.
У січні Росія і Іран обговорюють питання постачання до Росії близько 500 тисяч баррелів іранської нафти в день в обмін на поставки російського обладнання і товарів.
Пізніше посол Ірану Мехді Санаї підтвердив факт переговорів, додавши, що мова йде про постачання декількох сотень тисяч барелів на день.
Домовленість про кінцеву ціну нафти в контракті не відома.
Про поставки військової техніки в угоді не йдеться.
Загальна сума операції, як очікується, складе від 15 до 20 мільярдів доларів.
Операція включає постачання нафти обсягом близько 500 тисяч барелів на день протягом двох -трьох років. Близько 300 тисяч барелів можуть поставлятися через Каспійське море, решта нафту, можливо, - через порт Бендер - Аббас (Перська затока).
Угода про асоціацію між Україною та Європейським Союзом є дуже важливими документом

Майкл ХЕНКОК (Michael Thomas Hancock), член Британського Парламенту, член Британської делегації у Парламентській Асамблеї Ради Європи
-Пане ХЕНКОК, якими, на Ваш погляд, є перспективи підписання у 2012 році Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом?
ЄС готовий до будь-яких сценаріїв

Жозеп Боррель
ЄС продовжить нарощувати позиції щодо спроб Росії підірвати структуру безпеки в Європі та відновити сфери впливу, які повністю застаріли. Щодо критики на адресу Берліну стосовно можливості запровадження санкцій проти Росії Ж.Боррель повідомив, що усі члени ЄС є надійними партнерами.
Україна має чим захищатися

Едвард ЧОУ (Edward Chow), експерт з питань енергетики, США
Труднощі, які сьогодні переживає Україна, носять не лише відверто негативний характер. По-перше, в Україні народилося потужне громадянське суспільство, яке може і повинно стати основним двигуном у проведенні в країні довгоочікуваних реформ.