Росія, Іран: переговори щодо угоди про постачання іранської нафти продовжуються

03 Apr, 2014 | |

Росія і Іран продовжують переговори щодо угоди про постачання іранської нафти в обмін на російське устаткування, сума операції може скласти 20 мільярдів доларів.

У січні Росія і Іран обговорюють питання постачання до Росії близько 500 тисяч баррелів іранської нафти в день в обмін на поставки російського обладнання і товарів.

Пізніше посол Ірану Мехді Санаї підтвердив факт переговорів, додавши, що мова йде про постачання декількох сотень тисяч барелів на день.

Домовленість про кінцеву ціну нафти в контракті не відома.

Про поставки військової техніки в угоді не йдеться.

Загальна сума операції, як очікується, складе від 15 до 20 мільярдів доларів.

Операція включає постачання нафти обсягом близько 500 тисяч барелів на день протягом двох -трьох років. Близько 300 тисяч барелів можуть поставлятися через Каспійське море, решта нафту, можливо, - через порт Бендер - Аббас (Перська затока).

ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

Розмови про надання Україні зброї не повинні припинятися

Стівен Сестанович (Stephen Sestanovich)
Стівен Сестанович (Stephen Sestanovich), старший аналітик Ради зовнішніх зносин, США

В якому б форматі не проводилися дебати про те, чи треба Сполученим Штатам Америки надавати летальну зброю Україні для зупинення російської військової агресії на Сході країни, сам факт таких розмов вже позитивно впливає на дипломатичні шляхи вирішення конфлікту.

Джихадизм у Казахстані як частина глобальної терористичної мережі

Gordon M. Hahn
Gordon M. Hahn, Старший науковий дослідник з питань Росії та Євразії Центру міжнародних та стратегічних досліджень, м Вашингтон

Gordon M. Hahn, Старший науковий дослідник з питань Росії та Євразії Центру міжнародних та стратегічних досліджень, м Вашингтон Гордон Ган представив аналітичну доповідь на тему: ДЖИХАДИЗМ В КАЗАХСТАНЕ, КАК ЧАСТЬ ГЛОБАЛЬНОЙ ТЕРРОРИСТИЧЕСКОЙ СЕТИ

Допомога для України буде

Джон Кірбі
Джон Кірбі
Координатор зі стратегічних комунікацій Ради національної безпеки США

Питання: «Яким є рівень пріоритетності щодо ухвалення пакетів допомоги Україні й Ізраїлю?», Відповідь Дж.Кірбі: