Лондон: британці стурбовані повідомленням про війська РФ в Україні

15 Aug, 2014 | |

Глава МЗС Великобританії Філіп Хеммонд заявив, що Росія повинна негайно вивести військовий персонал та техніку, якщо вони є у східній Україні.
Про це він заявив у п’ятницю в Брюсселі напередодні зустрічі міністрів закордонних справ ЄС.

"Я дуже стривожений повідомленнями, що російська військова бронетехніка цього ранку могла перетнути кордон. Але якщо є будь-які російські військові чи бронетехніка на сході України – їх повинні негайно вивести", - заявив Хеммонд.
В іншому випадку, наслідки будуть дуже серйозними, каже глава МЗС Великобританії.

Іноземні журналісти та РНБО України повідомили про те, що сьогодні колона російської військової техніки перетнула кордон з Україною.

ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

Місія Кокса-Квасьнєвського повинна діяти до саміту «Східного партнерства»

Крістіан ВІГЕНІН
Крістіан ВІГЕНІН, (Крістіан Іванов Вігенін), Депутат Європарламенту (група «Прогресивний альянс соціалістів і демократів), голова Парламентського асамблеї «Східного партнерства»

Крістіан ВІГЕНІН, депутат Європарламенту (група «Прогресивний альянс соціалістів і демократів), голова Парламентського асамблеї «Східного партнерства» про діяльність місії Кокс-Квасьнєвський:

Ми прагнемо до успіху незалежної та єдиної України

Rex Tillerson
Рекс В. Тіллерсон Державний секретар США

Хоча Захід продовжує шукати нових продуктивних відносин з пострадянською Росією, на сьогоднішній день це виявилося невчасним, оскільки після спроби попереднього керівництва відновити відносини з Росією та американсько - європейськими відносинами Росія вторглась у сусідню Грузію в 2008 році та в У

Наступною жертвою збройної агресії можуть стати країни Балтії

Max Boot
Max Boot, старший аналітик з питань міжнародної безпеки, Рада з міжнародних відносин, США

 Після того, як Росія в 2014 році розпочала військову агресію проти України, виникло стійке відчуття того, що за Україною наступною жертвою збройної агресії можуть стати країни Балтії.