Лондон: британці стурбовані повідомленням про війська РФ в Україні

15 Aug, 2014 | |

Глава МЗС Великобританії Філіп Хеммонд заявив, що Росія повинна негайно вивести військовий персонал та техніку, якщо вони є у східній Україні.
Про це він заявив у п’ятницю в Брюсселі напередодні зустрічі міністрів закордонних справ ЄС.

"Я дуже стривожений повідомленнями, що російська військова бронетехніка цього ранку могла перетнути кордон. Але якщо є будь-які російські військові чи бронетехніка на сході України – їх повинні негайно вивести", - заявив Хеммонд.
В іншому випадку, наслідки будуть дуже серйозними, каже глава МЗС Великобританії.

Іноземні журналісти та РНБО України повідомили про те, що сьогодні колона російської військової техніки перетнула кордон з Україною.

ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

Скасувати санкції США в обмін на скорочення ядерного арсеналу РФ - це віддати Україну

Ельмар Брок
Ельмар Брок
Голова комітету з закордонних справ Європарламенту

Скасувати санкції проти Росії, запроваджені США у зв'язку з анексією Криму та агресією проти України, в обмін на скорочення Москвою її ядерного арсеналу означало б "угоду про продаж свободи іншої країни", вважає чинний голова комітету Європарламенту з закордонних справ, представник німецького Хри

Україна має чим захищатися

Едвард ЧОУ (Edward Chow)
Едвард ЧОУ (Edward Chow), експерт з питань енергетики, США

Труднощі, які сьогодні переживає Україна, носять не лише відверто негативний характер. По-перше, в Україні народилося потужне громадянське суспільство, яке може і повинно стати основним двигуном у проведенні в країні довгоочікуваних реформ.

Україна, криза: чому програють всі?

Семуель Чарап
Семуель Чарап старший політолог RAND Corporation

За три роки з моменту початку кризи в Україні загинуло більш ніж 10000 людей і це продовжує виснажувати ресурси всіх країн.  В результаті всі програють і в цьому конфлікті кожен великий актор грає гірше, ніж це було раніше і вирішення видається невловимим  як ніколи. Це не повинно бути так.