Афганістан: Сполучені Штати не мають наміру змінювати терміни виводу військ з Афганістану

27 Feb, 2012 | |

Посилення протягом останнього часу актів насилля щодо американських військовослужбовців з боку різних релігійних груп Афганістану не вплине та строки виводу американських збройних сил території Афганістану.

Таку заяву зробив Посол США в Афганістані Райян КРОКЕР.

За словами американського Посла, усі випадки здійснення терористичних актів проти американських військовослужбовців детально розслідуються. Посол також визнав те, що останнім часом зросла хвиля насилля проти військовослужбовців.

Однак внутрішня ситуація в Афганістані вимагає планової приступності США, що пояснюється необхідністю передумов, за якими з представники терористичної групи Аль-Каїда не змогли повернутися в Афганістан.

ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

Через дії в Україні Росія повністю втратила довіру до себе

Урсула фон дер Ляєн, Міністр оборони Німеччини
Урсула фон дер Ляєн
Міністр оборони Німеччини

Наскільки насправді великі навчання? Точний розмір відомо лише Москві та Мінську. Сусіди та багато партнерів в НАТО припускають, що фактична кількість сил, задіяних на російській та білоруській стороні, перевищує офіційно зареєстровану кількість 12,700 військових.

Розмови про надання Україні зброї не повинні припинятися

Стівен Сестанович (Stephen Sestanovich)
Стівен Сестанович (Stephen Sestanovich), старший аналітик Ради зовнішніх зносин, США

В якому б форматі не проводилися дебати про те, чи треба Сполученим Штатам Америки надавати летальну зброю Україні для зупинення російської військової агресії на Сході країни, сам факт таких розмов вже позитивно впливає на дипломатичні шляхи вирішення конфлікту.

Ми прагнемо до успіху незалежної та єдиної України

Rex Tillerson
Рекс В. Тіллерсон Державний секретар США

Хоча Захід продовжує шукати нових продуктивних відносин з пострадянською Росією, на сьогоднішній день це виявилося невчасним, оскільки після спроби попереднього керівництва відновити відносини з Росією та американсько - європейськими відносинами Росія вторглась у сусідню Грузію в 2008 році та в У