Україна: відправила до Таїланду чергову партію колісних бронетранспортерів БТР-3Е1

14 Mar, 2016

Український оборонний концерн "Укроборонпром" здійснив відвантаження чергової партії нових колісних бронетранспортерів БТР-3Е1 в інтересах збройних сил Королівства Таїланд. Про це повідомляє military-informant.com

З 22 лютого 2016 на Київському бронетанковому заводі проводилася передача бронетранспортерів БТР-3Е1замовниками згідно з міжурядовими контрактом між Україною і Королівством Таїланд. Пізніше колісні бронемашини були відправлені залізничним транспортом для подальшої навантаження на корабель.

Таїланд: розпочинається блокування столиці

14 Jan, 2014

У Таїланді прихильники опозиції розпочинають блокування столиці країни Бангкока.

Протестувальники обіцяють заблокувати усі ключові урядові будівлі та відімкнути їм енергопостачання, щоб вони не змогли працювати. Повідомляють про закриття 150 шкіл.

Демонстранти планують протримати місто в облозі кілька днів, однак обіцяють не заважати роботі громадського транспорту та аеропортів.

Влада направила на вулиці Бангкока 18 тисяч поліцейських і військових.

 

Таїланд: Прем'єр відкинула заклики до відставки

10 Dec, 2013

 Прем'єр-міністр Таїланду Їнглак ЧИНАВАТ відкинула вимоги протестувальників про те, аби вона пішла у відставку не чекаючи дострокових виборів, які відбудуться у лютому 2015 року.

Демонстранти закликали пані Чинават, аби вона пішла у відставку і її замінив "народний прем'єр-міністр".

2011 року її партія виграла парламентські вибори, але демонстранти кажуть, що країною керує з-за кордону екс-прем'єр-міністр Таксин Чинават.

Масштабна політична нестабільність триває у Таїланді з 2010 року.

Виступаючи перед журналістами, Їнглак Чинават закликала демонстрантів зупинитися і за допомогою "виборчої системи визначити, хто створить наступний уряд."