Росія: участь в зимовій Олімпіаді під питанням

16 Nov, 2017

Сподівання Росії на участь зимових Олімпійських іграх у лютому знову під ударом, оскільки у Всесвітній антидопінговій агенції (ВАДА) зазначили, що країна все ще не відповідає її кодексу.

Минулого року організація підготувала звіт, згідно з яким під контролем міністерства спорту Росії за участю ФСБ проводили маніпуляції з допінг-тестами російських спортсменів і підміну допінг-проб.

Такими, що не відповідають кодексу організації ВАДА, крім Росії, також визнали Кувейт, Екваторіальну Гвінею і Маврикій.

Олімпіада в Сочі: протести набирають силу admin 05 Feb, 2014

За два дні до старту Олімпійських ігор у Сочі борці за права геїв мають намір провести акції протесту по всьому світу проти російських законів про "гей-пропаганду".

Таким чином учасники протестів хочуть звернути увагу міжнародних спонсорів Олімпіади на ставлення до сексуальних меншин у Росії.

Російський закон про заборону пропаганди нетрадиційних сексуальних відносин серед неповнолітніх, ухвалений минулого року, викликав величезний резонанс.

Політики, правозахисники, а також представники ЛГБТ-спільноти в Росії і за кордоном заявили про переслідування і утиск прав геїв у Росії.

 

Очікується, що протести пройдуть в 19 містах по всьому світу, в тому числі в Лондоні, Нью -Йорку, Парижі та Санкт-Петербурзі.

Олімпійські ігриРосіяміжнародна ізоляціяЛГБД

США, Росія: Барак Обама не поїде на ігри в Сочі

19 Dec, 2013

Президент США Барак ОБАМА призначив до складу офіційної делегації США на Зимову олімпіаду двох колишніх спортсменок-лесбійок.

Водночас на Ігри в Сочі не поїдуть ані сам президент, ані його дружина, ані заступники, ані міністри США.

Цей крок трактують як відповідь на нове російське законодавство, що забороняє "пропаганду нетрадиційних сексуальних стосунків".

У Білому домі послались на те, що під час Ігор у Сочі пан Обама буде дуже зайнятий і не зможе змінити свій розклад.

Раніше від участі в Олімпіаді вже відмовились президент Франції Франсуа Олланд, президент Німеччини Йоахім Гаук і віце-президент Єврокомісії Вівіан Редінг.