МВФ: для України треба програму в обсязі до 40 млрд. дол. США admin 13 Feb, 2015

Міжнародний валютний фонд попередньо погодив виділення Україні 17,5 млрд доларів фінансової допомоги - про це повідомила керівниця МВФ Крістін Лагард.

За її словами, місія фонду, яка працює у Києві, досягла угоди із українською владою. Документ розрахований на чотири роки і загалом передбачає виділення 40 мільярдів доларів.

Як пояснив український прем'єр Арсеній Яценюк, цю допомогу Україні можуть надати як міжнародні кредитори, так і приватні інвестори.
Водночас міністр фінансів Наталія Яресько розповіла, що перш ніж отримати допомогу, Україна має здійснити низку реформ.

 

МВФУкраїнареформи

США, Україна: американці допоможуть реформувати міліцію

21 Jan, 2015

Сполучені Штати продовжать інвестиції у проект реформування української міліції, заявив посол США в Україні Джеффрі Пайєтт.

"Ми плануємо продовжити інвестиції у цей проект. Наша участь не обмежиться його першим етапом у Києві, ми хочемо працювати із Міністерством внутрішніх справ і далі, після успішного впровадження проекту у Києві, та поширити його на інші великі міста, такі як Харків та Одеса", - сказав він.

За словами посла, метою спільного проекту США та МВС України "є створення нової української поліції, що не є корумпованою, що служитиме народу, матиме нову уніформу та нові методи роботи".