Білорусь: виключить російські рублі з золото-валютних резервів admin 14 Jun, 2017

З 1 липня 2017 року Національний банк Республіки Білорусь (НБРБ) відмовиться від використання національної методики розрахунку розміру своїх міжнародних резервів, в рамках якої до складу резервних активів в іноземній валюті включалися і активи в російських рублях. Про це йдеться в повідомленні опублікованому на сайті банку.

З цього моменту НБРБ буде використовувати тільки стандарт Міжнародного валютного фонду (МВФ), який не розглядає російський рубль як резервну валюту.

БілорусьМВФ МВФ-Україна: доповідь квітень 2017року admin 05 Apr, 2017

МВФ-Україна квітень 2017року, огляд в рамках Розширеної Угоди; Пресс-реліз; Доповідь персоналу; і Заява виконавчого директора по Україні

МВФУкраїна МВФ: знижено прогнози розвитку світової економіки admin 20 Jan, 2016

 Міжнародний валютний фонд знизив прогнози зростання світової економіки на цей і наступний роки. Як зазначила директор МВФ Крістін Лагард, цей рік скоріш за все буде таким, що розчаровує.
За переглянутими прогнозами МВФ, цього року світова економіка зросте на 3,4%, а у 2017 році на 3,6%.
Перегляд прогнозів МВФ частково пов'язаний з більш слабкою продуктивністю в багатьох країнах з перехідними економіками. Також на них відбилося уповільнення економіки Китаю.

МВФ

МВФ, Греція: почалася виплата боргових зобов’язань

21 Jul, 2015

Міжнародний валютний фонд підтвердив, що Греція виплатила заборгованість у 2,05 млрд євро.
У понеділок Афіни також виплатили ще 4,2 млрд євро Європейському центральному банку.

Виплата боргів МВФ і ЄЦБ стала можливою для країни після того, як ЄС надав Греції екстрений кредит у 7 млрд євро.
Прес-секретар МВФ Джеррі Райс повідомив, що Греція виплатила фонду усю необхідну на цей момент суму.

"Як ми вже казали, фонд готовий підтримувати Грецію у її спробах повернутися до фінансової стабільності та зростання", - сказав речник МВФ.

Раніше Афіни пропустили крайній термін виплати боргів МВФ - 30 червня, а потім 13 липня, коли грецький уряд не міг домовитися із міжнародними кредиторами про надання нового траншу кредиту.

Tags: МВФГреція
Україна: процес реструктуризації боргу буде складним admin 16 Mar, 2015

Найбільший кредитор України сформував блок та винайняв радників, аби підготуватись до важких перемовин з Києвом після того, як уражена країна минулого тижня висунула пропозиції щодо значної реструктуризації боргу у 17 млрд доларів.

Групу очолює Франклін Темплтон, який акумулював українських боргів на 7 млрд доларів, при чому більшість з них - до революції 2014 року та війни на сході країни.

Перемовини обіцяють бути агресивними. Людина близька до переговорів повідомила, що група кредиторів не визнає просте зменшення боргу, вважаючи запропоноване зменшення завеликим.

МВФфінансиУкраїна Україні треба реальна фінансова допомога Роберт Кан (Robert Kahn), старший фінансовий аналітик, Рада зовнішніх зносин, США admin 16 Feb, 2015

На фоні драматичних переговорів щодо врегулювання ситуації на Донбасі, результати переговорів між Україною та Міжнародним валютним фондом відійшли на другий план. Однак важливим стало досягнення домовленості про виділення України кредиту МВФ на суму 17,5 млрд. дол. США.

 

Але чи достатньо цих коштів для України?

Роберт Кан (Robert Kahn) фінансиУкраїнаСШАМВФ

МВФ: для України треба програму в обсязі до 40 млрд. дол. США

13 Feb, 2015

Міжнародний валютний фонд попередньо погодив виділення Україні 17,5 млрд доларів фінансової допомоги - про це повідомила керівниця МВФ Крістін Лагард.

За її словами, місія фонду, яка працює у Києві, досягла угоди із українською владою. Документ розрахований на чотири роки і загалом передбачає виділення 40 мільярдів доларів.

Як пояснив український прем'єр Арсеній Яценюк, цю допомогу Україні можуть надати як міжнародні кредитори, так і приватні інвестори.
Водночас міністр фінансів Наталія Яресько розповіла, що перш ніж отримати допомогу, Україна має здійснити низку реформ.

 

МВФ: російська економіка продовжить падіння admin 04 Jul, 2014

Санкції "охолоджують" російську економіку, яка і без того далеко не у "гарячому" стані
Економіка Росії продовжуватиме тенденцію 2013 року до скорочення через структурні проблеми та геополітичний тиск, спричинений подіями в Україні, заявив голова місії МВФ у країні Антоніо Спілімберго.

За його словами, модель розвитку російської економіки базується на експорті енергоносіїв, і від 2000 року її підтримувало зростання цін на нафту, а також використання вільних виробничих потужностей. Тепер зі стабілізацією цін на нафту, а також виснаженням виробничих потужностей, темпи зростання суттєво впали.

РосіяМВФ Візити/переговори/міжнародні конференції у період 28 січня-3 лютого 2013 року admin 30 Jan, 2013

 • 29 січня – представники Міжнародного валютного фонду, Європейського центрального банку та Європейського Союзу здійснять візит до Іспанії з метою оцінки звіту про діяльність іспанського банківського сектору;

 

 

• 28 – 29 січня – Президент Румунії Троян БАСЕСКУ здійснить візит до Перу з метою обговорення усього спектру двосторонніх відносин;

 

 

• 29 січня – Міністри закордонних справ Вірменії та Азербайджану Елмар МАММАДЬЯРОВ та Едуард НАЛБАНДЯН проведуть у Парижі робочу зустріч з метою обговорення шляхів вирішення Нагорно-Карабаського конфлікту;

 

 

РумуніяМВФВірменіяАзербайджанЄгипетУгорщина Візити/переговори/міжнародні конференції у період 21-27 січня 2013 року admin 22 Jan, 2013

 

 • 21 січня – Єврогрупа проведе зустріч у Брюсселі з метою визначення нового керівництва;

 

• 22 січня – Міністри фінансів країн-членів Європейського Союзу проведуть чергову зустріч;

 

• 22 січня – відбудеться зустріч Міністрів оборони Туреччини та Азербайджану;

 

• 22 січня – в Ізраїлі відбудуться президентські вибори;

 

ЄвросоюзІзраїльТуреччинаЛеонід КожараДавосБразиліяМВФЧехія