Результати візиту міністра оборони США до Грузії, України та Румунії

30 Oct, 2021

Стратегічне розташування Чорного моря робить його критичним для безпеки південно-східного флангу НАТО та стабільності у регіоні Великого Середземномор’я. Військова агресія Росії в Україні, військова присутність в Грузії та нарощування її військового потенціалу в Чорному морі підірвали обидва ці фактори. По суті, і Росія, і НАТО розглядають регіон як ключ до забезпечення своїх інтересів і проекції влади за його межами. Як Сполучені Штати можуть співпрацювати зі своїми союзниками та партнерами в регіоні, щоб краще забезпечити їхню безпеку та протидіяти російському впливу?

ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

Росіяни не будуть дотримуватися угод

Ельмар Брок
Ельмар Брок, депутат ХДС

Депутат від  ХДС Ельмар Брок не вірить Путіну в питанні трубопроводу по дну  Балтійського моря "Північний потік 2": "Росіяни не будуть дотримуватися своїх домовленостей: якщо буде побудовано " Північний потік 2 ", український транзит закриється.

Забезпечити припинення будівництва Північного потоку 2

Тед Круз
Тед Круз
сенатор США від штату Техас

"Північний потік 2 становить серйозну загрозу національній безпеці США та нашим європейським союзникам", - сказав сенатор Тед Круз. "Закон про захист енергетичної безпеки Європи буде протидіяти експансіонізму Росії, орієнтуючи

Міжнародні організації втратять свій вплив на глобальну політику

ШАЛЛЕНБЕРГ
Александр ШАЛЛЕНБЕРГ
Федеральний міністр з європейських та міжнародних справ Австрії

В інтерв’ю австрійським ЗМІ Міністр закордонних справ Александр ШАЛЛЕНБЕРГ окреслив наступні думки: