Результати візиту міністра оборони США до Грузії, України та Румунії

30 Oct, 2021

Стратегічне розташування Чорного моря робить його критичним для безпеки південно-східного флангу НАТО та стабільності у регіоні Великого Середземномор’я. Військова агресія Росії в Україні, військова присутність в Грузії та нарощування її військового потенціалу в Чорному морі підірвали обидва ці фактори. По суті, і Росія, і НАТО розглядають регіон як ключ до забезпечення своїх інтересів і проекції влади за його межами. Як Сполучені Штати можуть співпрацювати зі своїми союзниками та партнерами в регіоні, щоб краще забезпечити їхню безпеку та протидіяти російському впливу?

ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

Газпром не проводить в Європі антисланцеві кампанії

Карл ШЛІТЕР
Карл ШЛІТЕР, депутат Європейського парламенту від Швеції

Карл ШЛІТЕР (Carl Schlyter), депутат Європейського Парламенту від Швеції, Група «Зелені» \ Європейський вільний альянс», автор Резолюції Європейського Парламенту щодо екологічних наслідків видобутку сланцевого газу.  

Тріумф Зеленського

Tor Bukkvoll
Tor Bukkvoll
старший науковий співробітник Норвезького відділу оборонних досліджень

Звичайно, занадто рано говорити, чи буде вибір Володимира Зеленського президентом для України гарним. Якби Порошенко виграв, ми б очікували продовження частинних реформ, які ми бачили за останні п'ять років. Але Зеленський є абсолютно новим для української політичної сцени.

Україна, криза: чому програють всі?

Семуель Чарап
Семуель Чарап старший політолог RAND Corporation

За три роки з моменту початку кризи в Україні загинуло більш ніж 10000 людей і це продовжує виснажувати ресурси всіх країн.  В результаті всі програють і в цьому конфлікті кожен великий актор грає гірше, ніж це було раніше і вирішення видається невловимим  як ніколи. Це не повинно бути так.