США готують нові санкції проти Росії
Сенатори в США почали роботу над законопроектом про додаткові санкції проти Росії для забезпечення максимального тиску на «кампанію Кремля проти демократії» в США.
Над документом працюють сенатор-республіканець Ліндсі Грем і демократ Боб Менендес. За їхніми словами, «всеосяжний законопроект» повинен зміцнити потенціал уряду США з реагування «на дії РФ».
Як зазначено в заяві сенаторів, опублікованому на сайті сенатського комітету у закордонних справах, документ буде переданий на розгляд Сенату в найближчі дні і, як очікується, буде включати санкції проти енергетичного і фінансового сектора, проти російських олігархів і підприємств за участю держкапіталу, санкції проти суверенного боргу РФ, секторальні санкції проти кібергравців в Росії, а також буде мати на увазі створення Національного центру реагування на російські загрози.
«Це дозволить гарантувати введення обов'язкових санкцій в рамках CAATSA (закону" Про протидію противникам Америки шляхом санкцій ", Countering America's Adversaries Through Sanctions Act). Також це дозволить ввести додаткові санкції, щоб забезпечити максимальний тиск на Кремль і його кампанію проти нашої демократії і проти світопорядку, заснованого на правилах », - йдеться в заяві.
Крім того, в документі міститься пункт, який передбачає, що США не зможуть вийти з НАТО без згоди сенату. Сенатори висловили надію, що їх законопроект підтримають колеги як з Демократичної, так і з Республіканської партії.
Відставка генерала Флінна та відношення до Росії

Голова комітету Сенату США з питань збройних сил сенатор Джон Маккейн
Відставка генерала Флінна також викликає додаткові питання з приводу намірів адміністрації Трампа по відношенню до Росії Володимира Путіна, в тому числі, заяви президента що пропонують моральну еквівалентність між Сполученими Штатами і Росією, незважаючи на вторгнення в Україну, анексію Криму, за
Якщо Зеленський підведе, Україна опиниться в депресії

Ганс ван Баален, Президент європейських лібералів
Україна житиме у непростий період, коли новий президент і старий уряд мають у той чи той спосіб співпрацювати з парламентом, який буде переобрано у жовтні. Для цього потрібна гнучкість заради інтересів України, це може бути нелегко.
Ми не маємо європейської армії…

Жозеф Доль ( Joseph Daul), Голова Європейської народної партії в Європарламенті
Голова найбільшої політичної групи Європарламенту «Європейська народна партія» Джозеф Доль висловив своє розчарування тим, що на разі ніхто не має впевненості з приводу подальшого розвитку ситуації в Україні.