США, Росія: військове співробітництво заборонено
Обама заборонив військове співробітництво з Росією. Президент США Барак Обама підписав закон про оборонні витрати на 2017 рік, який обмежує військове співробітництво з Росією, надає глобальний статус «закону Магнітського» і передбачає постачання зброї сирійській опозиції. Документ, зокрема, забороняє Міноборони США виділяти в 2017 фінансовому році кошти на військове співробітництво з Москвою до того моменту, поки Пентагон за погодженням з Держдепартаментом США не повідомить Конгрес про те, що Росія припинила «окупацію території України і агресивні дії, які загрожують суверенітету і територіальній цілісності України і членів НАТО».
Окремо прописана заборона на фінансування будь-яких дій», які визнають суверенітет Росії над Кримом. Винятком можуть бути тільки випадки, пов'язані з національною безпекою США.
Документ також передбачає виділення 4,3 мільярда доларів на «стримування Росії». Ці кошти підуть на «політичну, економічну та публічну дипломатію», а також на військову підтримку союзників по НАТО та інших партнерів США в Європі та Азії.
Крім того, закон про оборонні витрати дозволяє президенту США вводити санкції проти всіх, хто, на думку Вашингтона, причетний до корупції та порушень прав людини. Санкції включають в себе блокування власності або активів, які перебувають під юрисдикцією Сполучених Штатів.
Наступною жертвою збройної агресії можуть стати країни Балтії

Max Boot, старший аналітик з питань міжнародної безпеки, Рада з міжнародних відносин, США
Після того, як Росія в 2014 році розпочала військову агресію проти України, виникло стійке відчуття того, що за Україною наступною жертвою збройної агресії можуть стати країни Балтії.
Тріумф Зеленського

Tor Bukkvoll
Звичайно, занадто рано говорити, чи буде вибір Володимира Зеленського президентом для України гарним. Якби Порошенко виграв, ми б очікували продовження частинних реформ, які ми бачили за останні п'ять років. Але Зеленський є абсолютно новим для української політичної сцени.
Про підписання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС

Йоханнес Корнеліс ван Баален, депутат Європарламенту від Нідерландів, політична група «Альянс лібералів та демократів за Європу»
Ми вважаємо, що для України життєво необхідно мати демократичне виборче право, оскільки Угода про асоціацію – це більше, ніж просто вільна торгівля. Вона закладає наші структурні відносини, тому виборче право, яке відповідає європейським стандартам, – життєво важливе.