Швеція: підвищує оборонний бюджет на тлі військової активності з боку Росії

22 Apr, 2015 | |

Швеція підніме витрати на оборону на 10,2 млрд шведських крон (1,09 млрд євро, $ 1,18 млрд) за період з 2016 по 2020 рік, про це повідомляють в уряді на тлі побоювань щодо військової активності Росії.

 

"Угода посилає сигнал на міжнародному рівні, що Швеція реагує на ситуації в галузі безпеки в світі, що Швеція є гарантом миру і стабільності в Північній Європі, і що захист території Швеції знаходиться у фокусі," сказав міністр оборони Пітер Халтквіст інформаційній агенції ТТ.

12 березня уряд Швеції, оголосив збільшення витрат на 6,2 млрд крон протягом п'яти років.
Але опозиція відкинула цю заявку, сказавши, що цих грошей занадто мало.
В п'ятницю 17 квітня угоду було укладено хоча сума її на 8,0 млрд крон менше, ніж просили військові.

Значну частку грошей буде витрачено на модернізацію суден, які можуть виявляти та перехоплювати підводні човни і модернізацію військ на стратегічно розташованому в Балтійському морі острові Готланд.

ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

Ми прагнемо до успіху незалежної та єдиної України

Rex Tillerson
Рекс В. Тіллерсон Державний секретар США

Хоча Захід продовжує шукати нових продуктивних відносин з пострадянською Росією, на сьогоднішній день це виявилося невчасним, оскільки після спроби попереднього керівництва відновити відносини з Росією та американсько - європейськими відносинами Росія вторглась у сусідню Грузію в 2008 році та в У

Blake Clayton Старший радник з питань енергетики Ради зовнішніх зносин, м. Нью-Йорк

Blake Clayton
Blake Clayton Старший радник з питань енергетики Ради зовнішніх зносин, м. Нью-Йорк

Продовження погіршення ситуації в Лівії, Єгипті та інших країнах Північної Африки та Близького Сходу суттєво впливають на формування світових цін на енергоносії, у першу чергу - нафти. Я вважаю, що сьогодні США недостатньо працюють над збільшенням стратегічних обсягів нафти.

Путін висуває вимоги, які, як він знає, ніколи не будуть виконані

Норберт Реттген
Норберт Реттген
Голова Комітету Бундестагу зі зовнішньої політики

Путін висуває вимоги до НАТО, які, як він знає, ніколи не будуть виконані. Чому? Він доручив Лаврову пояснити, що Польща, країни Балтії та Україна є «осиротілими територіями», націленими на НАТО. Чому?