Росія: росіянина засудили до 12 років за шпигунство на користь України
7 жовтня 2015 Брянським обласним судом винесено вирок громадянину Російської Федерації Віктору Шуру за вчинення державної зради у формі шпигунства, злочину, передбаченого статтею 275 КК РФ.
Шур визнаний винним в тому, що, будучи громадянином РФ, 9 грудня 2014 здійснював розвідувальну діяльність на території Брянської області - зібрав відомості, що становлять державну таємницю, про режимний об'єкт Міністерства оборони РФ за завданням Державної прикордонної служби України. У разі видачі зібраних відомостей спецслужбам України, останні могли їх використовувати проти безпеки РФ.
У цей же день при перетині російсько-українського кордону Шур був затриманий співробітниками ФСБ РФ.
У судовому засіданні Шур визнав себе винним у державній зраді і співпраці зі спецслужбами іноземної держави.
За скоєння особливо тяжкого злочину суд засудив Віктора Шура до 12 років позбавлення волі з відбуванням покарання у виправній колонії суворого режиму.
Вирок не вступив в законну силу.
План з 5 пунктів відновлення економіки України

Пенні Пріцкер
1) Оснащення України міжміністерським потенціалом планування з міжнародними планувальниками, менеджерами проектів та інженерами для підтримки державних службовців у наданні стратегічного керівництва та сполучної тканини для міжнародної спільноти донорів та приватного сектору.
Росіяни не будуть дотримуватися угод

Ельмар Брок, депутат ХДС
Депутат від ХДС Ельмар Брок не вірить Путіну в питанні трубопроводу по дну Балтійського моря "Північний потік 2": "Росіяни не будуть дотримуватися своїх домовленостей: якщо буде побудовано " Північний потік 2 ", український транзит закриється.
Відставка генерала Флінна та відношення до Росії

Голова комітету Сенату США з питань збройних сил сенатор Джон Маккейн
Відставка генерала Флінна також викликає додаткові питання з приводу намірів адміністрації Трампа по відношенню до Росії Володимира Путіна, в тому числі, заяви президента що пропонують моральну еквівалентність між Сполученими Штатами і Росією, незважаючи на вторгнення в Україну, анексію Криму, за