Таджикистан: розпочалися навчання за участю російських військових

09 Mar, 2016 | |

Спільні навчання російських і таджикистанських військових стартували в Таджикистані. Про це повідомляє прес-служба Центрального військового округу РФ.

За даними прес-служби, в навчаннях візьмуть участь мотострілкові, танкові і артилерійські підрозділи. В ході навчань будуть відпрацьовані взаємодія, єдині підходи по нейтралізації незаконних збройних формувань в гірській місцевості, знищення баз, складів і інших об'єктів умовного противника.

Крім того, в маневрах братимуть участь органи військового управління Міноборони Таджикистану і Центрального військового округу, спецназ, а також парашутно-десантної та десантно-штурмові групи. Їх дії забезпечать військові інженери, фахівці військ радіаційного, хімічного і біологічного захисту, радіоелектронної боротьби, розрахунки безпілотних літальних апаратів, військові медики та інші.

Важкі транспортні літаки Ан-124-100 «Руслан» вже перекинули в Душанбе сучасні мобільні пункти управління, автоматизовані системи та техніку зв'язку, які забезпечать передачу сигналів і бойових розпоряджень військам і силам, задіяним в спільних навчаннях РФ і Таджикистану.

По повітрю прибули підрозділи військової автоінспекції і військової поліції, яким належить виконати завдання щодо забезпечення руху колон, охороні базових таборів і польових вузлів зв'язку.

ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

Газпром вважає сланцевий газ фантомом

Лена Коларска-Бобінська
Лена Коларска-Бобінська, депутат Європарламенту, член групи від Європейської народної партії

Лена Коларска-Бобінська, євродепутат, член групи від Європейської народної партії, про причетність «Газпрому» до антисланцевої кампанії в Європі:

Надання Україні асоціації стане прикладом і своєрідним стимулом для таких країн, як Молдова та Білорусь?

Павел Коваль (Paweł Robert Kowal)
Павел Коваль (Paweł Robert Kowal) Голова делегації Європарламенту до Комітету парламентської співпраці «ЄС-Україна»

- Чи керуються євродепутати у своїх дискусіях щодо України і геополітичними підходами, зокрема думкою про те, що надання Україні асоціації стане прикладом і своєрідним стимулом для таких країн, як Молдова та Білорусь?

Тріумф Зеленського

Tor Bukkvoll
Tor Bukkvoll
старший науковий співробітник Норвезького відділу оборонних досліджень

Звичайно, занадто рано говорити, чи буде вибір Володимира Зеленського президентом для України гарним. Якби Порошенко виграв, ми б очікували продовження частинних реформ, які ми бачили за останні п'ять років. Але Зеленський є абсолютно новим для української політичної сцени.