Саудівська Аравія: веде переговори з будівництва нафтопереробного заводу в Китаї

01 Sep, 2016 | |

Державна кормпанія Саудівської Аравії Saudi Aramco на останній стадії переговорів з Китайською національною нафтогазовою корпорацією (CNPC) з будівництва нафтопереробного заводу Юньнань в Китаї, про це заявив її голова  телеканалу Аль-Арабія ТВ в середу.

Халід аль-Фаліх, який також є міністром енергетики Саудівської Аравії, сказав: "Ми сподіваємося досягти угоди в цьому році."
Міністр додав, що він з оптимізмом дивиться на попит на нафту.

ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

Путін забезпечив виживання режиму Асада

Джон Маккейн
Голова комітету Сенату США з питань збройних сил сенатор Джон Маккейн

Заява, що Росія почне виведення деяких збройних сил з Сирії сигналізує проте що Володимир Путін переконаний, що він розбомбив та знищив достатньо супротивників кривавого режиму Асада, щоб забезпечити його виживання.

Україна має чим захищатися

Едвард ЧОУ (Edward Chow)
Едвард ЧОУ (Edward Chow), експерт з питань енергетики, США

Труднощі, які сьогодні переживає Україна, носять не лише відверто негативний характер. По-перше, в Україні народилося потужне громадянське суспільство, яке може і повинно стати основним двигуном у проведенні в країні довгоочікуваних реформ.

Якщо Зеленський підведе, Україна опиниться в депресії

Ганс ван Баален
Ганс ван Баален, Президент європейських лібералів

Україна житиме у непростий період, коли новий президент і старий уряд мають у той чи той спосіб співпрацювати з парламентом, який буде переобрано у жовтні. Для цього потрібна гнучкість заради інтересів України, це може бути нелегко.