США готують нові санкції проти Росії

25 Jul, 2018 | |

Сенатори в США почали роботу над законопроектом про додаткові санкції проти Росії для забезпечення максимального тиску на «кампанію Кремля проти демократії» в США.

Над документом працюють сенатор-республіканець Ліндсі Грем і демократ Боб Менендес. За їхніми словами, «всеосяжний законопроект» повинен зміцнити потенціал уряду США з реагування «на дії РФ».

Як зазначено в заяві сенаторів, опублікованому на сайті сенатського комітету у закордонних справах, документ буде переданий на розгляд Сенату в найближчі дні і, як очікується, буде включати санкції проти енергетичного і фінансового сектора, проти російських олігархів і підприємств за участю держкапіталу, санкції проти суверенного боргу РФ, секторальні санкції проти кібергравців в Росії, а також буде мати на увазі створення Національного центру реагування на російські загрози.

«Це дозволить гарантувати введення обов'язкових санкцій в рамках CAATSA (закону" Про протидію противникам Америки шляхом санкцій ", Countering America's Adversaries Through Sanctions Act). Також це дозволить ввести додаткові санкції, щоб забезпечити максимальний тиск на Кремль і його кампанію проти нашої демократії і проти світопорядку, заснованого на правилах », - йдеться в заяві.

Крім того, в документі міститься пункт, який передбачає, що США не зможуть вийти з НАТО без згоди сенату. Сенатори висловили надію, що їх законопроект підтримають колеги як з Демократичної, так і з Республіканської партії.

ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

Наступною жертвою збройної агресії можуть стати країни Балтії

Max Boot
Max Boot, старший аналітик з питань міжнародної безпеки, Рада з міжнародних відносин, США

 Після того, як Росія в 2014 році розпочала військову агресію проти України, виникло стійке відчуття того, що за Україною наступною жертвою збройної агресії можуть стати країни Балтії.

Про підписання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС

Йоханнес Корнеліс ван Баален
Йоханнес Корнеліс ван Баален, депутат Європарламенту від Нідерландів, політична група «Альянс лібералів та демократів за Європу»

Ми вважаємо, що для України життєво необхідно мати демократичне виборче право, оскільки Угода про асоціацію – це більше, ніж просто вільна торгівля. Вона закладає наші структурні відносини, тому виборче право, яке відповідає європейським стандартам, – життєво важливе.

Україні треба реальна фінансова допомога

Роберт Кан (Robert Kahn)
Роберт Кан (Robert Kahn), старший фінансовий аналітик, Рада зовнішніх зносин, США

На фоні драматичних переговорів щодо врегулювання ситуації на Донбасі, результати переговорів між Україною та Міжнародним валютним фондом відійшли на другий план. Однак важливим стало досягнення домовленості про виділення України кредиту МВФ на суму 17,5 млрд. дол. США.