США: Міністр оборони Леон ПАНЕТТА здійснить тур до азійських країн

25 May, 2012 | |

30 травня 2012 року Міністр оборони Сполучених Штатів Америки Леон ПАНЕТТА розпочне турне по країнах Азії. Зокрема, програмою візиту передбачено відвідання Міністром оборони США таких країн:
 

• Сінгапур;
• В’єтнам;
• Індія.
 

У ході запланованих візитів американська сторона планує обговорити питання військової стратегії США в Азійсько-Тихоокеанському регіоні. Не виключається, що Л.Панетта порушить також питання забезпечення безпеки газопроводу Туркменістан – Афганістан – Пакистан – Індія (TAPI), угоду про будівництво якого було підписано 23 травня 2012 року в Туркменістані.
 

ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

Джихадизм у Казахстані як частина глобальної терористичної мережі

Gordon M. Hahn
Gordon M. Hahn, Старший науковий дослідник з питань Росії та Євразії Центру міжнародних та стратегічних досліджень, м Вашингтон

Gordon M. Hahn, Старший науковий дослідник з питань Росії та Євразії Центру міжнародних та стратегічних досліджень, м Вашингтон Гордон Ган представив аналітичну доповідь на тему: ДЖИХАДИЗМ В КАЗАХСТАНЕ, КАК ЧАСТЬ ГЛОБАЛЬНОЙ ТЕРРОРИСТИЧЕСКОЙ СЕТИ

Путін висуває вимоги, які, як він знає, ніколи не будуть виконані

Норберт Реттген
Норберт Реттген
Голова Комітету Бундестагу зі зовнішньої політики

Путін висуває вимоги до НАТО, які, як він знає, ніколи не будуть виконані. Чому? Він доручив Лаврову пояснити, що Польща, країни Балтії та Україна є «осиротілими територіями», націленими на НАТО. Чому?

Надання Україні асоціації стане прикладом і своєрідним стимулом для таких країн, як Молдова та Білорусь?

Павел Коваль (Paweł Robert Kowal)
Павел Коваль (Paweł Robert Kowal) Голова делегації Європарламенту до Комітету парламентської співпраці «ЄС-Україна»

- Чи керуються євродепутати у своїх дискусіях щодо України і геополітичними підходами, зокрема думкою про те, що надання Україні асоціації стане прикладом і своєрідним стимулом для таких країн, як Молдова та Білорусь?