США: Міністр оборони Леон ПАНЕТТА здійснить тур до азійських країн

25 May, 2012 | |

30 травня 2012 року Міністр оборони Сполучених Штатів Америки Леон ПАНЕТТА розпочне турне по країнах Азії. Зокрема, програмою візиту передбачено відвідання Міністром оборони США таких країн:
 

• Сінгапур;
• В’єтнам;
• Індія.
 

У ході запланованих візитів американська сторона планує обговорити питання військової стратегії США в Азійсько-Тихоокеанському регіоні. Не виключається, що Л.Панетта порушить також питання забезпечення безпеки газопроводу Туркменістан – Афганістан – Пакистан – Індія (TAPI), угоду про будівництво якого було підписано 23 травня 2012 року в Туркменістані.
 

ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

Іран на милість Путіна, безпрецедентний, але крихкий союз

Alireza Nader
Аліреза Надер (Alireza Nader), старший аналітик корпорації RAND

Росія і Іран налагодили безпрецедентний, але крихкий союз на Близькому Сході. Російсько-Іранське співробітництво є ключовим для забезпечення виживання режиму президента Башара Асада в Сирії і знищенням повстанців зі східної частини Алеппо. Російські бомбардувальники використовували іранські війсь

Росіяни не будуть дотримуватися угод

Ельмар Брок
Ельмар Брок, депутат ХДС

Депутат від  ХДС Ельмар Брок не вірить Путіну в питанні трубопроводу по дну  Балтійського моря "Північний потік 2": "Росіяни не будуть дотримуватися своїх домовленостей: якщо буде побудовано " Північний потік 2 ", український транзит закриється.

НАТО не бачить ознак відступу Росії від українського кордону

Єнс Столтенберг
Єнс Столтенберг
Генсек НАТО

НАТО не бачить ознак відступу Росії від українського кордону, і тому активно вивчає плани збільшення власних сил у Східній Європі у відповідь на «нову норму» російської агресії, погроз і примусу.