Візити/переговори/міжнародні конференції у період 30 липня - 5 серпня 2012 року

31 Jul, 2012 | |

 

• 31 липня – Міжнародний валютний фонд та представники Європейського Союзу проведуть у Бухаресті зустріч з метою обговорення питання надання Румунії кредиту на подаолання негативних наслідків фінансово-просимлової кризи.

 

• 31 липня – Премєр-міністр Італії Маріо МОНТІ та Президент Франції Франсуа ОЛЛАН проведуть двустороннюю зустріч у Парижі.

 

• 1 серпня – вступить у силу міжурядова Угода між Україною та Туреччиною щодо запровадження безвізового режиму.

 

• 1 серпня – Уряд Індонезії зменшить на 5% мито на експорт сої власного виробництва з метою стимання світових цін на цей вид товару.

 

• 2 серпня – Президент Росії Володимир ПУТІН зустрінеться з Премєр-міністром Великої Британії Девідом КАМЕРОНОМ у Лондоні.

 

• 2 серпня – Голова секретної служби Пакистану генерал Захірул ІСЛАМ проведе у Вашингтоні робочу зустріч з Керівником Центрального розвідувального управління США Девідом ПЕТРЯУСОМ.

 

• 3 серпня – Міністр оборони Японії Сатоші МОРІМОТО зустрінеться зі своїм американським коллегою, міністром оборони США Леоном ПАНЕТТОЮ.
 

ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

Росіяни не будуть дотримуватися угод

Ельмар Брок
Ельмар Брок, депутат ХДС

Депутат від  ХДС Ельмар Брок не вірить Путіну в питанні трубопроводу по дну  Балтійського моря "Північний потік 2": "Росіяни не будуть дотримуватися своїх домовленостей: якщо буде побудовано " Північний потік 2 ", український транзит закриється.

Експерт про ініціативу розпуску Конституційного суду

Франческо Палермо
Франческо Палермо
Професор порівняльного конституційного права університету Верони

Розвиток подій в Україні викликає стурбованість, бо погіршується. Варто зауважити, що сьогодні у багатьох країнах спостерігається помітна тенденція до загострення конфлікту між політичною та судовою гілками влади, за якого перша бере контроль над другою.

Наступною жертвою збройної агресії можуть стати країни Балтії

Max Boot
Max Boot, старший аналітик з питань міжнародної безпеки, Рада з міжнародних відносин, США

 Після того, як Росія в 2014 році розпочала військову агресію проти України, виникло стійке відчуття того, що за Україною наступною жертвою збройної агресії можуть стати країни Балтії.