Росія: тихоокеанський флот увійшов до Середземномор’я

16 May, 2013 | |

 Військові кораблі російського Тихоокеанського військово-морського флоту увійшли у води Середземномор’я, вперше за більше ніж десятилітній період. Вони спочатку зупиняться на Кіпрі, після цього, не виключено, що вони можуть просуватися у бік сирійського порту Тартус.

З огляду на кризову ситуацію, яка має місце в Сирії та прикордонних регіонах, такі дії російської сторони викликають певну занепокоєність

ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

Імпічмент чи енергетична незалежність України

Richard Morningstar
Річард Л. Морнінгстар
Глобальний енергетичнний центр Атлантичної ради

Незважаючи на корупційні проблеми, які історично хвилювали цю націю, потрібно пам’ятати, що незалежно від результатів цього розслідування Україна не створила проблеми.

Забезпечити припинення будівництва Північного потоку 2

Тед Круз
Тед Круз
сенатор США від штату Техас

"Північний потік 2 становить серйозну загрозу національній безпеці США та нашим європейським союзникам", - сказав сенатор Тед Круз. "Закон про захист енергетичної безпеки Європи буде протидіяти експансіонізму Росії, орієнтуючи

Ми повинні подвоїти нашу підтримку для України

Джин Шахін сенатор США від Нью-Гемпширу
Джин Шахін сенатор США від Нью-Гемпширу

Я вважаю, що ця стратегія повинна мати принаймні чотири компоненти: введення більш жорстких санкцій, зміцнення НАТО і наших союзників, демонструючи сильну підтримку для України, і протидія російській пропаганді.