Росія: тихоокеанський флот увійшов до Середземномор’я

16 May, 2013

 Військові кораблі російського Тихоокеанського військово-морського флоту увійшли у води Середземномор’я, вперше за більше ніж десятилітній період. Вони спочатку зупиняться на Кіпрі, після цього, не виключено, що вони можуть просуватися у бік сирійського порту Тартус.

З огляду на кризову ситуацію, яка має місце в Сирії та прикордонних регіонах, такі дії російської сторони викликають певну занепокоєність

Сирія: необхідно готуватися до будь-яких сценаріїв

29 Dec, 2012

 Як і прогнозували аналітики групи глобальної розвідки Geostrategy, ситуація в Сирії встає все більш напруженою. У цьому зв’язку російська сторона заявляє про необхідність до підготовки розвитку будь-яких сценаріїв конфлікту, у тому числі початку повноцінної війни в Сирії.

 

З метою посилення міжнародної військової присутності в Сирії російська сторона відправила до російської військово-морської бази в сирійському місті Тартус два корабля, які братимуть участь у військово-морських антитерористичних навчаннях.

Росія втратить передостанню військову базу за кордоном. Остання - в Україні

21 Feb, 2012

Розвиток останніх внутрішньополітичних подій у Сирії вказує на те, що Російська Федерація може втратити свою передостанню військову базу, яка дислокована за кордоном. Мова йде про російську базу військово-морського флоту в сирійському місті Тартус, в якій дислокуються крейсер Москва, атомний крейсер Петро Великий, три супровідні кораблі, а також чотири атомних підводних човни. Ця військово-морська база була успадкована Росією після розпаду Радянського Союзу.