Узбекистан, Росія: компанія "Лукойл" оголосила конкурс на закупівлю обладнання та будівництво газопереробного заводу
Російська нафтова компанія " Лукойл " оголосила конкурс на закупівлю обладнання та будівництво газопереробного заводу ( ГПЗ) на базі родовищ Кандимської групи в Узбекистані.
На сьогоднішній день завершено базове проектування Кандимського комплексу, розпочато роботу з підготовки техніко-економічного обгрунтування проекту. Переможця тендеру планується визначити в I кварталі 2014.
Раніше оператор повідомляв, що плани з розробки Кандимської групи родовищ передбачають проведення комплексу робіт з будівництва понад 100 газодобувних свердловин, системи збору газу, ГПЗ продуктивністю 8,1 млрд куб. м. на рік, а також супутньої інфраструктури. "Лукойл" також повідомляв , що до 2017 планує довести видобуток газу на Кандимській групі до 8-10 млрд куб. м.
У рамках перших двох проектів, на умовах угоди про розділ продукції «Лукойл» планує до 2017 добувати 18 млрд куб. м. газу, обсяг інвестицій довести до $ 5 млрд проти майже $ 2 млрд, вкладених на сьогоднішній день.
Російська компанія зараз здійснює видобуток газу на промислі Хаузак - Шади в Бухарській області, а також на родовищі блоку Джаркудук - Янгі Кизилч в Південно-Західному Гіссарі і проводить геологорозвідку узбецької частини Аральського моря у складі міжнародного консорціуму.
Газпром не проводить в Європі антисланцеві кампанії
Карл ШЛІТЕР, депутат Європейського парламенту від Швеції
Карл ШЛІТЕР (Carl Schlyter), депутат Європейського Парламенту від Швеції, Група «Зелені» \ Європейський вільний альянс», автор Резолюції Європейського Парламенту щодо екологічних наслідків видобутку сланцевого газу.
Чи відходить Україна «на другий план»?
Джеймс Девіс Професор-міжнародник із Університету Санкт-Галлена
На нещодавній Мюнхенській конференції з безпеки "українське питання" опинилося в "другому ешелоні" проблем - головними темами все ж стали нова політика США за президента Трампа та міжнародний тероризм.
Перемир’я на Донбасі триває, але важко говорити про те, що Росія виконує Мінські угоди.
Стівен ПАЙФЕР, колишній Посол США в Україні, старший науковий співробітник Інституту Брукінгса
Не зважаючи на те, що перемир’я на Донбасі триває, важко говорити про те, що Росія виконує Мінські угоди. Російські військові разом із технікою продовжують перебувати на території Донбасу, непідконтрольній Україні.