США: до Перської затоки рухається американський авіаносець
США повідомили, що відправляють у Перську затоку авіаносець, на випадок, якщо ситуація в Іраку, де ісламістські бойовики беруть під контроль все нові частини країни, загостриться ще більше.
Міністр оборони США Чак Хейгл наказав, аби авіаносець "Джордж Буш", який несе десятки винищувачів, був переміщений з Аравійського моря до Перської затоки.
Іран, тим часом, заявив, що може співпрацювати зі США для боротьби із сунітськими бойовиками в Іраку.
Ісламісти вже захопили кілька іракських міст і погрожують взяти Багдад.
Бойовики-суніти з угруповання "Ісламська держава Іраку і Леванту" вважають шиїтів, які становлять більшість в Іраку, "невірними".
Сили безпеки країни, підкріплені дедалі більшою кількістю шиїтів і курдів, як виглядає, стримують просування сунітів і вже відвоювали низку міст, які раніше захопили повстанці.
Президент США Барак Обама заявив, що йому потрібно кілька днів, аби вирішити, які заходи слід вжити щодо ситуації в Іраку. Однак він наголосив, що американські війська направлені не будуть.
Авіаносець "Джордж Буш" будуть супроводжувати ракетний крейсер USS Philippine Sea і ракетний есмінець Truxtun.
Державний секретар США Джон Керрі закликав політичних лідерів Іраку відкласти в бік свої розбіжності, аби подолати наступ ісламістів.
Тріумф Зеленського

Tor Bukkvoll
Звичайно, занадто рано говорити, чи буде вибір Володимира Зеленського президентом для України гарним. Якби Порошенко виграв, ми б очікували продовження частинних реформ, які ми бачили за останні п'ять років. Але Зеленський є абсолютно новим для української політичної сцени.
Газпром вважає сланцевий газ фантомом

Лена Коларска-Бобінська, депутат Європарламенту, член групи від Європейської народної партії
Лена Коларска-Бобінська, євродепутат, член групи від Європейської народної партії, про причетність «Газпрому» до антисланцевої кампанії в Європі:
Україна, ЄС: окремі результати дії зони вільної торгівлі

Модератор групи Geostrategy Сергій Даниленко
Українські виробники активно використовують преференції в рамках торгівлі між Україною та ЄС. Наприкінці 2016 року вже повністю використано 11 тарифних квот: