Білорусь: навчання "Захід-2017" пройдуть на території республіки восени

13 Jun, 2017 | |

Президент Білорусії Олександр Лукашенко заявив, що спільні білорусько-російські навчання "Захід-2017" пройдуть на території республіки восени, незважаючи на зовнішній тиск.

Лукашенко заявив про загострення ситуації в зоні відповідальності ОДКБ

Білорусько-російські навчання "Захід-2017" пройдуть з 14 по 20 вересня. Раніше деякі іноземні експерти припустили, що російські військові можуть залишитися на території Білорусії і по закінченні навчань. Таку можливість не виключив і міністр оборони Польщі. Крім того, департамент держбезпеки і другий департамент оперативних служб при Міноборони Литви підготували звіт про загрози нацбезпеці, особливу небезпеку вони угледіли в навчаннях "Захід-2017". Посол РФ в Мінську Олександр Суріков раніше заявляв, що військові РФ не збираються залишатися в Білорусії після навчань.

"Занадто багато шуму, не знаю тільки через що, про те, що у нас восени пройдуть масштабні навчання Білорусії і Росії. І як би нас тут не тиснули, ми проведемо ці навчання. Ми націлені на те, щоб вони пройшли масштабно і дуже серйозно. Знаю, що і в Росії точно такий же настрій ", - заявив Лукашенко у вівторок в Мінську під час зустрічі з керівниками оборонних відомств держав-членів ОДКБ.

Він підкреслив, що обидві країни "нікого не лякають". "Ми будемо відпрацьовувати під час навчань все те, що відпрацьовують наші потенційні суперники. Ми навчаємо армію і будемо її навчати захищати територію наших держав і наші народи", - зазначив білоруський президент.

ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

Газпром вважає сланцевий газ фантомом

Лена Коларска-Бобінська
Лена Коларска-Бобінська, депутат Європарламенту, член групи від Європейської народної партії

Лена Коларска-Бобінська, євродепутат, член групи від Європейської народної партії, про причетність «Газпрому» до антисланцевої кампанії в Європі:

Ми повинні подвоїти нашу підтримку для України

Джин Шахін сенатор США від Нью-Гемпширу
Джин Шахін сенатор США від Нью-Гемпширу

Я вважаю, що ця стратегія повинна мати принаймні чотири компоненти: введення більш жорстких санкцій, зміцнення НАТО і наших союзників, демонструючи сильну підтримку для України, і протидія російській пропаганді.

США та Німеччина: триває важкий пошук позиції по Україні

Уільям Дроздяк (William Drozdiak)
Уільям Дроздяк (William Drozdiak), голова Американської Німецької Ради

Уільям Дроздяк (William Drozdiak), голова Американської Німецької Ради