ЄС: Україна другий за об'ємом експортер меду в ЄС
Згідно з даними Eurostat Україна друга з 28% після Китаю експортер меду в країни ЄС.
У 2023 році імпорт меду з країн, що не входять до ЄС, здійснювався переважно з Китаю (60 200 тонн, або 37% від загального імпорту меду за межі ЄС), за ним йдуть Україна (45 800 тонн, 28%), Аргентина (20 400 тонн, 12%), Мексика (10 700 тонн, 7%) та Куба (4 700 тонн, 3%).
У порівнянні з 2013 роком імпорт меду з-за меж ЄС зріс на 20% (з 136 300 до 163 700 тонн), а експорт до країн, що не входять до ЄС, зріс на 14% (з 21 700 до 24 900 тонн).
У 2023 році Німеччина була найбільшим імпортером меду в ЄС, імпортувавши 41 000 тонн меду з країн, що не входять до ЄС, або 25% усього імпорту ЄС. Бельгія була другим за величиною імпортером (31 400 тонн, 19%), випередивши Польщу (23 300 тонн, 14%), Іспанію (15 700 тонн, 10%) і Францію (7 700 тонн, 5%).
Іспанія взяла на себе лідерство в якості найбільшого експортера, відправивши 7 100 тонн меду в країни за межами ЄС, або 29% всього експорту меду за межі ЄС. Далі йде Німеччина з 5 500 тоннами (22% всього експорту), випереджаючи Румунію (1 700 тонн, 7%), Угорщину (1 600 тонн, 6%) і Грецію (1 500 тонн, 6%).
Експерт про ініціативу розпуску Конституційного суду

Франческо Палермо
Розвиток подій в Україні викликає стурбованість, бо погіршується. Варто зауважити, що сьогодні у багатьох країнах спостерігається помітна тенденція до загострення конфлікту між політичною та судовою гілками влади, за якого перша бере контроль над другою.
Українська армія переможе

Марк Хертлін, (Mark Hertling) генерал-лейтенант, колишній командувач Збройних сил США в Європі
Протягом своєї військової кар’єри я бачив українських військових у різних ситуаціях. Я бачив їх під час участі у миротворчих операціях на Балканах.
Відставка генерала Флінна та відношення до Росії

Голова комітету Сенату США з питань збройних сил сенатор Джон Маккейн
Відставка генерала Флінна також викликає додаткові питання з приводу намірів адміністрації Трампа по відношенню до Росії Володимира Путіна, в тому числі, заяви президента що пропонують моральну еквівалентність між Сполученими Штатами і Росією, незважаючи на вторгнення в Україну, анексію Криму, за