Індія: трагічна загибель начальника оборони генерала Біпіна Равата

08 Dec, 2021 | |

Генерал оборони Індії Біпін Рават, його дружина та ще 11 людей загинули після того, як військовий гелікоптер, яким вони летіли, розбився в південному штаті Таміл Наду, повідомили в ВПС Індії (IAF).

IAF повідомила у Twitter, що "трагічна аварія" сталася поблизу міста Кунур опівдні в середу. У момент катастрофи вертоліт прямував з бази ВПС до Штабного коледжу Служби оборони.

Біпін Рават був першим начальником штабу оборони Індії, посаду, яку індійський уряд заснував у 2019 році і яку він обійняв минулого року після виходу у відставку з посади головнокомандувача армії. Він вважався близьким до прем'єр-міністра Нарендри Моді і був радником міністерства оборони.

Біпін Рават походив із родини військового, кілька поколінь служили в збройних силах Індії.

Генерал, який мав за плечима чотири десятиліття служби, командував військами в Кашмірі, що керується Індією, і вздовж лінії фактичного контролю, що межує з Китаєм.

Йому приписують скорочення збройних конфліктів на північно-східному кордоні Індії та керування транскордонною операцією з боротьби з повстанцями в сусідній М'янмі.

Tags: Індія
ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

Перемир’я на Донбасі триває, але важко говорити про те, що Росія виконує Мінські угоди.

Стівен ПАЙФЕР
Стівен ПАЙФЕР, колишній Посол США в Україні, старший науковий співробітник Інституту Брукінгса

Не зважаючи на те, що перемир’я на Донбасі триває, важко говорити про те, що Росія виконує Мінські угоди. Російські військові разом із технікою продовжують перебувати на території Донбасу, непідконтрольній Україні.

Геополітичні аспекти Угоди про асоціацію між Україною та ЄС

Єжи БУЗЕК (Jerzy Karol Buzek)
Єжи БУЗЕК (Jerzy Karol Buzek), депутат Європарламенту від Польщі, політична група «Європейська народна партія»

Ми добре розуміємо і усвідомлюємо всі геополітичні моменти, які беруть свій початок у минулому, в нашій історії. І ми повністю готові тісно співпрацювати з Україною на основі Угоди про асоціацію, включно із угодою про створення зони вільної торгівлі.

ЄС готовий до будь-яких сценаріїв

Borell
Жозеп Боррель
Високий Представник ЄС із зовнішньої і безпекової політики

ЄС продовжить нарощувати позиції щодо спроб Росії підірвати структуру безпеки в Європі та відновити сфери впливу, які повністю застаріли. Щодо критики на адресу Берліну стосовно можливості запровадження санкцій проти Росії Ж.Боррель повідомив, що усі члени ЄС є надійними партнерами.