Індія: трагічна загибель начальника оборони генерала Біпіна Равата

08 Dec, 2021 | |

Генерал оборони Індії Біпін Рават, його дружина та ще 11 людей загинули після того, як військовий гелікоптер, яким вони летіли, розбився в південному штаті Таміл Наду, повідомили в ВПС Індії (IAF).

IAF повідомила у Twitter, що "трагічна аварія" сталася поблизу міста Кунур опівдні в середу. У момент катастрофи вертоліт прямував з бази ВПС до Штабного коледжу Служби оборони.

Біпін Рават був першим начальником штабу оборони Індії, посаду, яку індійський уряд заснував у 2019 році і яку він обійняв минулого року після виходу у відставку з посади головнокомандувача армії. Він вважався близьким до прем'єр-міністра Нарендри Моді і був радником міністерства оборони.

Біпін Рават походив із родини військового, кілька поколінь служили в збройних силах Індії.

Генерал, який мав за плечима чотири десятиліття служби, командував військами в Кашмірі, що керується Індією, і вздовж лінії фактичного контролю, що межує з Китаєм.

Йому приписують скорочення збройних конфліктів на північно-східному кордоні Індії та керування транскордонною операцією з боротьби з повстанцями в сусідній М'янмі.

Tags: Індія
ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

Про підписання Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом

Йоханнес Корнеліс ван Баален
Йоханнес Корнеліс ван Баален, депутат Європарламенту від Нідерландів, політична група «Альянс лібералів та демократів за Європу»

Ми вважаємо, що для України життєво необхідно мати демократичне виборче право, оскільки Угода про асоціацію – це більше, ніж просто вільна торгівля. Вона закладає наші структурні відносини, тому виборче право, яке відповідає європейським стандартам, – життєво важливе.

США з імпортера стали експортером газу

Френк Веррастро
Френк Веррастро, Центр стратегічних та міжнародних досліджень, Вашингтон

Френк Веррастро, Центр стратегічних та міжнародних досліджень, Вашингтон

Blake Clayton Старший радник з питань енергетики Ради зовнішніх зносин, м. Нью-Йорк

Blake Clayton
Blake Clayton Старший радник з питань енергетики Ради зовнішніх зносин, м. Нью-Йорк

Продовження погіршення ситуації в Лівії, Єгипті та інших країнах Північної Африки та Близького Сходу суттєво впливають на формування світових цін на енергоносії, у першу чергу - нафти. Я вважаю, що сьогодні США недостатньо працюють над збільшенням стратегічних обсягів нафти.