Польща: підписано угоди з Boeing і GE на гелікоптери Apache
Міністерство оборони Польщі уклало компенсаційні угоди з Boeing та General Electric на загальну суму близько 255 мільйонів доларів, що є частиною більшої угоди на суму 12 мільярдів доларів для придбання 96 вертольотів AH-64E Apache.
Контракт з Boeing на суму 102 мільйони доларів передбачає підтримку технічного обслуговування AH-64E Apache. Угода з General Electric, вартістю 135 мільйонів доларів, охоплює технічне обслуговування двигунів GE T700, які також встановлені на інших вертольотах польської армії, зокрема на S70 Black Hawk.
Очікується, що замовлення на 96 AH-64E незабаром підпише Варшава, а поставка літаків очікується між 2028 і 2032 роками.
"Польська армія збирається придбати ці вертольоти, які дійсно зміцнять нашу готовність, нашу безпеку перед обличчям того, що відбувається за межами Республіки Польща, я маю на увазі війну в Україні", - заявив заступник міністра оборони Польщі Павел Бейда.
AH-64E Apache Guardian є найновішим і найдосконалішим варіантом серії ударних вертольотів AH-64 Apache. Він оснащений модернізованими двигунами та новими композитними лопатями ротора.
Ці вертольоти замінять і розширять флот Польщі з приблизно 30 бойових кораблів Мі-24 радянського виробництва. Ініційована у 2014 році програма «Крук» мала на меті знайти заміну застарілим польським ударним вертольотам.
У програмі розглядалися п'ять вертольотів: Airbus Tiger, Leonardo AW249, TAI T129, Boeing AH-64E і Bell AH-1Z. До квітня 2022 року пропозиції Boeing та Bell потрапили до шорт-листа, а 8 вересня 2022 року Польща офіційно обрала Boeing AH-64E, значно збільшивши обсяг замовлення з 32 до 96 машин.
Україні треба реальна фінансова допомога

Роберт Кан (Robert Kahn), старший фінансовий аналітик, Рада зовнішніх зносин, США
На фоні драматичних переговорів щодо врегулювання ситуації на Донбасі, результати переговорів між Україною та Міжнародним валютним фондом відійшли на другий план. Однак важливим стало досягнення домовленості про виділення України кредиту МВФ на суму 17,5 млрд. дол. США.
Відставка генерала Флінна та відношення до Росії

Голова комітету Сенату США з питань збройних сил сенатор Джон Маккейн
Відставка генерала Флінна також викликає додаткові питання з приводу намірів адміністрації Трампа по відношенню до Росії Володимира Путіна, в тому числі, заяви президента що пропонують моральну еквівалентність між Сполученими Штатами і Росією, незважаючи на вторгнення в Україну, анексію Криму, за
Ми не маємо європейської армії…

Жозеф Доль ( Joseph Daul), Голова Європейської народної партії в Європарламенті
Голова найбільшої політичної групи Європарламенту «Європейська народна партія» Джозеф Доль висловив своє розчарування тим, що на разі ніхто не має впевненості з приводу подальшого розвитку ситуації в Україні.