США: правозахисники вимагають арешту президента Судану якщо він прибуде на Генеральну Асамблею ООН

19 Sep, 2013 | |

Президент Судану Омар Хасан аль-Башир (Omar Hassan al-Bashir), якого розшукують на протязі багатьох років Міжнародним кримінальним судом за звинуваченнями у геноциді та інших злочинах в конфлікті у Дарфурі, запланував прийняти участь в Генеральній Асамблеї ООН в Нью- Йорку. Захисники прав людини закликали уряд Сполучених Штатів протистояти візиту і звернулися до уряду, з вимогою заарештувати його як тільки він прибуде в США.

Американські чиновники підтвердили у вівторок, що Президент Судану Омара Хасана аль-Башир, подав документи на отримання візи для участі в Генеральній Асамблеї ООН, яка проходить у Нью Йорку до кінця вересня.

В якості приймаючої країни, Сполучені Штати зобов'язані надавати візи іноземним главам держав і представникам, які хочуть бути присутніми на Генеральній Асамблеї, незалежно від їх репутації або будь-яких суперечок з американським урядом.

Візи історично надавались світовим лідерам, які зневажали США та не мали довіри в Сполучених Штатах, це були Фідель Кастро (Куба), Роберт Мугабе (Зімбабве), Махмуд Ахмадінежад (Іран), Уго Чавес (Венесуела), Микита Хрущов (СРСР).

ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

Відставка генерала Флінна та відношення до Росії

Johan McCain
Голова комітету Сенату США з питань збройних сил сенатор Джон Маккейн

Відставка генерала Флінна також викликає додаткові питання з приводу намірів адміністрації Трампа по відношенню до Росії Володимира Путіна, в тому числі, заяви президента що пропонують моральну еквівалентність між Сполученими Штатами і Росією, незважаючи на вторгнення в Україну, анексію Криму, за

Україна, ЄС: окремі результати дії зони вільної торгівлі

Сергій Даниленко
Модератор групи Geostrategy Сергій Даниленко
analytics@geostrategy.ua

Українські виробники активно використовують преференції в рамках торгівлі між Україною та ЄС. Наприкінці 2016 року вже повністю використано 11 тарифних квот:

Експерт про ініціативу розпуску Конституційного суду

Франческо Палермо
Франческо Палермо
Професор порівняльного конституційного права університету Верони

Розвиток подій в Україні викликає стурбованість, бо погіршується. Варто зауважити, що сьогодні у багатьох країнах спостерігається помітна тенденція до загострення конфлікту між політичною та судовою гілками влади, за якого перша бере контроль над другою.