США: правозахисники вимагають арешту президента Судану якщо він прибуде на Генеральну Асамблею ООН
Президент Судану Омар Хасан аль-Башир (Omar Hassan al-Bashir), якого розшукують на протязі багатьох років Міжнародним кримінальним судом за звинуваченнями у геноциді та інших злочинах в конфлікті у Дарфурі, запланував прийняти участь в Генеральній Асамблеї ООН в Нью- Йорку. Захисники прав людини закликали уряд Сполучених Штатів протистояти візиту і звернулися до уряду, з вимогою заарештувати його як тільки він прибуде в США.
Американські чиновники підтвердили у вівторок, що Президент Судану Омара Хасана аль-Башир, подав документи на отримання візи для участі в Генеральній Асамблеї ООН, яка проходить у Нью Йорку до кінця вересня.
В якості приймаючої країни, Сполучені Штати зобов'язані надавати візи іноземним главам держав і представникам, які хочуть бути присутніми на Генеральній Асамблеї, незалежно від їх репутації або будь-яких суперечок з американським урядом.
Візи історично надавались світовим лідерам, які зневажали США та не мали довіри в Сполучених Штатах, це були Фідель Кастро (Куба), Роберт Мугабе (Зімбабве), Махмуд Ахмадінежад (Іран), Уго Чавес (Венесуела), Микита Хрущов (СРСР).
Відставка генерала Флінна та відношення до Росії

Голова комітету Сенату США з питань збройних сил сенатор Джон Маккейн
Відставка генерала Флінна також викликає додаткові питання з приводу намірів адміністрації Трампа по відношенню до Росії Володимира Путіна, в тому числі, заяви президента що пропонують моральну еквівалентність між Сполученими Штатами і Росією, незважаючи на вторгнення в Україну, анексію Криму, за
Україна, ЄС: окремі результати дії зони вільної торгівлі

Модератор групи Geostrategy Сергій Даниленко
Українські виробники активно використовують преференції в рамках торгівлі між Україною та ЄС. Наприкінці 2016 року вже повністю використано 11 тарифних квот:
Експерт про ініціативу розпуску Конституційного суду

Франческо Палермо
Розвиток подій в Україні викликає стурбованість, бо погіршується. Варто зауважити, що сьогодні у багатьох країнах спостерігається помітна тенденція до загострення конфлікту між політичною та судовою гілками влади, за якого перша бере контроль над другою.