Європарламент: розпочато слухання по Україні
Сьогодні о 10.00 за київським часом Комітет Європарламенту у закордонних справах розпочав спеціальне засідання щодо впливу торговельних суперечок між Україною та Росією на підписання Угоди про Асоціацію з ЄС.
"Комітет у закордонних справах скликав спеціальне засідання для обговорення силової тактики Росії щодо недопущення підписання Україною Угоди про Асоціацію та зону вільної торгівлі з ЄС", - йдеться в повідомленні Європарламенту.
Європейці вказали, що Росія попередила Україну, що на неї чекають подальші торгові обмеження у випадку зближення країни із західними сусідами.
В дискусії беруть участь Віталій КЛИЧКО та Арсеній ЯЦЕНЮК.
Напередодні європейський комісар з питань розширення та європейської політики сусідства Штефан ФЮЛЕ заявив, що будь-який тиск на Україну з метою унеможливити підписання Угоди про асоціацію з ЄС є неприйнятним.
"Я підтвердив позицію Європейського Союзу, що будь-який тиск ззовні на Україну, пов'язаний з амбіцією підписати Угоду про асоціацію з Європейським Союзом, є неприйнятним", - заявив Єврокомісар під час переговорів із секретарем Ради національної безпеки і оборони України Андрієм КЛЮЄВИМ 27 серпня 2013 року у Брюсселі.
Він також нагадав про нещодавно озвучені коментарі з боку Росії, у яких ідеться про посилення митних перевірок українського імпорту через можливе підписання Угоди про Асоціацію України з ЄС.
План з 5 пунктів відновлення економіки України
Пенні Пріцкер
1) Оснащення України міжміністерським потенціалом планування з міжнародними планувальниками, менеджерами проектів та інженерами для підтримки державних службовців у наданні стратегічного керівництва та сполучної тканини для міжнародної спільноти донорів та приватного сектору.
Відставка генерала Флінна та відношення до Росії
Голова комітету Сенату США з питань збройних сил сенатор Джон Маккейн
Відставка генерала Флінна також викликає додаткові питання з приводу намірів адміністрації Трампа по відношенню до Росії Володимира Путіна, в тому числі, заяви президента що пропонують моральну еквівалентність між Сполученими Штатами і Росією, незважаючи на вторгнення в Україну, анексію Криму, за
Україна, криза: чому програють всі?
Семуель Чарап старший політолог RAND Corporation
За три роки з моменту початку кризи в Україні загинуло більш ніж 10000 людей і це продовжує виснажувати ресурси всіх країн. В результаті всі програють і в цьому конфлікті кожен великий актор грає гірше, ніж це було раніше і вирішення видається невловимим як ніколи. Це не повинно бути так.