Європарламент: розпочато слухання по Україні

28 Aug, 2013 | |

 Сьогодні о 10.00 за київським часом Комітет Європарламенту у закордонних справах розпочав спеціальне засідання щодо впливу торговельних суперечок між Україною та Росією на підписання Угоди про Асоціацію з ЄС.

"Комітет у закордонних справах скликав спеціальне засідання для обговорення силової тактики Росії щодо недопущення підписання Україною Угоди про Асоціацію та зону вільної торгівлі з ЄС", - йдеться в повідомленні Європарламенту.

Європейці вказали, що Росія попередила Україну, що на неї чекають подальші торгові обмеження у випадку зближення країни із західними сусідами.
В дискусії беруть участь Віталій КЛИЧКО та Арсеній ЯЦЕНЮК.

Напередодні європейський комісар з питань розширення та європейської політики сусідства Штефан ФЮЛЕ заявив, що будь-який тиск на Україну з метою унеможливити підписання Угоди про асоціацію з ЄС є неприйнятним.

"Я підтвердив позицію Європейського Союзу, що будь-який тиск ззовні на Україну, пов'язаний з амбіцією підписати Угоду про асоціацію з Європейським Союзом, є неприйнятним", - заявив Єврокомісар під час переговорів із секретарем Ради національної безпеки і оборони України Андрієм КЛЮЄВИМ 27 серпня 2013 року у Брюсселі.

Він також нагадав про нещодавно озвучені коментарі з боку Росії, у яких ідеться про посилення митних перевірок українського імпорту через можливе підписання Угоди про Асоціацію України з ЄС.

ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

Україна, криза: чому програють всі?

Семуель Чарап
Семуель Чарап старший політолог RAND Corporation

За три роки з моменту початку кризи в Україні загинуло більш ніж 10000 людей і це продовжує виснажувати ресурси всіх країн.  В результаті всі програють і в цьому конфлікті кожен великий актор грає гірше, ніж це було раніше і вирішення видається невловимим  як ніколи. Це не повинно бути так.

Ми прагнемо до успіху незалежної та єдиної України

Rex Tillerson
Рекс В. Тіллерсон Державний секретар США

Хоча Захід продовжує шукати нових продуктивних відносин з пострадянською Росією, на сьогоднішній день це виявилося невчасним, оскільки після спроби попереднього керівництва відновити відносини з Росією та американсько - європейськими відносинами Росія вторглась у сусідню Грузію в 2008 році та в У

Ми повинні подвоїти нашу підтримку для України

Джин Шахін сенатор США від Нью-Гемпширу
Джин Шахін сенатор США від Нью-Гемпширу

Я вважаю, що ця стратегія повинна мати принаймні чотири компоненти: введення більш жорстких санкцій, зміцнення НАТО і наших союзників, демонструючи сильну підтримку для України, і протидія російській пропаганді.