Рік, що минає: деякі підсумки від світових медіа

28 Dec, 2016 | |

У 2016 році ліберальний світ зазнав поразки через Brexit (рішення Бритнаії залишити лави Європейського Союзу), перемогу Дональда Трампа під час президентської кампанії в США, розгортання масштабної трагедії в Сирії, поширення "неліберальної демократії" в Угорщині та Польщі, а також подій в Туреччині після провальної спроби перевороту, які сприяли зближенню Росії і Туреччини з одночасним дрейфуванням офіційної Анкари подалі від Європи і євро Атлантики.

Колишній держсекретар США Г.Кіссінджер має стати посередником між Д.Трампом і В.Путіним та розробить план нормалізації відносин між Вашингтоном та Москвою, згідно з яким Росія має гарантувати безпеку на сході України, а Захід не буде наполягати на поверненні Криму Україні.

ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

Ми повинні продовжити надавати підтримку

Боб Коркер (Bob Corker)
Сенатор США Боб Коркер (Bob Corker) республіканець-Теннесі

Після телефонної розмови з послом США в Україні Джеффрі Пайєттом, сенатор США Боб Коркер (республіканець-Теннесі), голова сенатського комітету із закордонних справ, наголосив на подальшій

Геополітичні аспекти Угоди про асоціацію між Україною та ЄС

Єжи БУЗЕК (Jerzy Karol Buzek)
Єжи БУЗЕК (Jerzy Karol Buzek), депутат Європарламенту від Польщі, політична група «Європейська народна партія»

Ми добре розуміємо і усвідомлюємо всі геополітичні моменти, які беруть свій початок у минулому, в нашій історії. І ми повністю готові тісно співпрацювати з Україною на основі Угоди про асоціацію, включно із угодою про створення зони вільної торгівлі.

Відставка генерала Флінна та відношення до Росії

Johan McCain
Голова комітету Сенату США з питань збройних сил сенатор Джон Маккейн

Відставка генерала Флінна також викликає додаткові питання з приводу намірів адміністрації Трампа по відношенню до Росії Володимира Путіна, в тому числі, заяви президента що пропонують моральну еквівалентність між Сполученими Штатами і Росією, незважаючи на вторгнення в Україну, анексію Криму, за