Санкційний режим: порушнику доведеться платити

09 Jan, 2024 | |

Управління з контролю за іноземними активами Міністерства фінансів США повідомило про укладення домовленості з компанією Privilege Underwriters Reciprocal Exchange про потенціальну цивільну відповідальністю на суму в $466,200 за 39 фактів порушення санкційного режиму, запровадженого Сполученими Штатами проти Росії та окремих тимчасово окупованих територій України.

Відповідно до інформації Мінфіну США, у період з травня 2018 року по липень 2020 року нью-йоркська страхова компанія Privilege Underwriters Reciprocal Exchange брала участь у транзакціях, пов’язаних із чотирма страховими полісами за участю заблокованої панамської компанії, що належить санкціонованому російському олігарху В.Вексельбергу. 

З квітня 2018 року В.Вексельберг перебуває під дією повних блокуючих санкцій відповідно до Виконавчого Указу Президента США №13662.

ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

Міжнародні організації втратять свій вплив на глобальну політику

ШАЛЛЕНБЕРГ
Александр Шалленберг
Федеральний міністр з європейських та міжнародних справ Австрії

В інтерв’ю австрійським ЗМІ Міністр закордонних справ Александр ШАЛЛЕНБЕРГ окреслив наступні думки:

Тріумф Зеленського

Tor Bukkvoll
Tor Bukkvoll
старший науковий співробітник Норвезького відділу оборонних досліджень

Звичайно, занадто рано говорити, чи буде вибір Володимира Зеленського президентом для України гарним. Якби Порошенко виграв, ми б очікували продовження частинних реформ, які ми бачили за останні п'ять років. Але Зеленський є абсолютно новим для української політичної сцени.

Місія Кокса-Квасьнєвського повинна діяти до саміту «Східного партнерства»

Крістіан ВІГЕНІН
Крістіан ВІГЕНІН, (Крістіан Іванов Вігенін), Депутат Європарламенту (група «Прогресивний альянс соціалістів і демократів), голова Парламентського асамблеї «Східного партнерства»

Крістіан ВІГЕНІН, депутат Європарламенту (група «Прогресивний альянс соціалістів і демократів), голова Парламентського асамблеї «Східного партнерства» про діяльність місії Кокс-Квасьнєвський: