Польща: перемагє Анджей Дуда
На президентських виборах у Польщі Анджей Дуда набрав за даними екзит -полів 53%, а чинний президент Польщі Броніслав Коморовські – 47% голосів. У першому зверненні новообраного польського лідера після оголошення попередніх результатів прозвучало:
“Дякую всім, хто брав участь у цій кампанії, хто допомагав мені, тисячам та мільйонам людей. Я переконаний, що ми можемо триматися разом, що ми можемо разом управляти нашою країною. Це величезна складна робота, ніхто не може зробити її сам. Я можу більше сказати: президент та уряд як би чудово вони не співпрацювали, не впораються з нею самотужки, без допомоги суспільства.”
Явка виборців становила трохи більше 56%.
Скасувати санкції США в обмін на скорочення ядерного арсеналу РФ - це віддати Україну
Ельмар Брок
Скасувати санкції проти Росії, запроваджені США у зв'язку з анексією Криму та агресією проти України, в обмін на скорочення Москвою її ядерного арсеналу означало б "угоду про продаж свободи іншої країни", вважає чинний голова комітету Європарламенту з закордонних справ, представник німецького Хри
США з імпортера стали експортером газу
Френк Веррастро, Центр стратегічних та міжнародних досліджень, Вашингтон
Френк Веррастро, Центр стратегічних та міжнародних досліджень, Вашингтон
Допомога для України буде
Джон Кірбі
Питання: «Яким є рівень пріоритетності щодо ухвалення пакетів допомоги Україні й Ізраїлю?», Відповідь Дж.Кірбі: