США: керівники Республіканської партії вимагають розслідування

15 Feb, 2017 | |

Керівники Республіканської партії США доєдналися до закликів щодо великого розслідування зв'язків колишнього радника Трампа із Росією.

У понеділок Майкл Флінн залишив свій пост. Його звинувачують у тому, що він обговорював можливе скасування санкцій щодо Москви, перш ніж Дональд Трамп вступив на посаду.

У вівторок представник Білого дому сказав, що Трамп знав, що Флінн не повідомив представникам адміністрації всю інформацію про свої контакти з російським послом у Вашингтоні.

Деякі республіканці були більш стриманими щодо проведення незалежного розслідування.

За інформацією New York Times, записи телефонних розмов і переадресовані виклики свідчать про те, що члени президентської кампанії Трампа, а також інші партнери мали контакти із російськими чиновниками і розвідкою за рік до виборів.

Втім, посадові особи, з якими спілкувалася газета повідомили, що вони досі не бачили доказів змови представників передвиборної кампанії Дональда Трампа із Росією щодо злому Національного комітету Демократичної партії.

Флінна звинувачують у тому, що він обговорював санкції США із російським дипломатом, перш ніж пан Трамп став президентом.

Американське законодавство забороняє приватним особам втручатися у питання міжнародної політики країни.

Спочатку колишній армійський генерал заперечував, що темою розмов з російським послом Сергієм Кисляком були санкції. Після нього про це заявляв віце-президент Майк Пенс.

26 січня Саллі Йейтс, яка обіймала тоді посаду виконуючої обов'язки генерального прокурора США, попередила Білий дім, що російські зв'язки Майкла Флінна можуть зробити його мішенню для шантажу, розповів Шон Спайсер. Однак Трамп, якого про це проінформували в той самий день, вирішив, що Флінн не порушував жодних законів.

Сам Майкл Флінн наполягає, що під час розмов з російським послом він "не перетнув межі".

ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

НАТО не бачить ознак відступу Росії від українського кордону

Єнс Столтенберг
Єнс Столтенберг
Генсек НАТО

НАТО не бачить ознак відступу Росії від українського кордону, і тому активно вивчає плани збільшення власних сил у Східній Європі у відповідь на «нову норму» російської агресії, погроз і примусу.

Ми повинні продовжити надавати підтримку

Боб Коркер (Bob Corker)
Сенатор США Боб Коркер (Bob Corker) республіканець-Теннесі

Після телефонної розмови з послом США в Україні Джеффрі Пайєттом, сенатор США Боб Коркер (республіканець-Теннесі), голова сенатського комітету із закордонних справ, наголосив на подальшій

Угода про асоціацію між Україною та Європейським Союзом є дуже важливими документом

Майкл ХЕНКОК (Michael Thomas Hancock)
Майкл ХЕНКОК (Michael Thomas Hancock), член Британського Парламенту, член Британської делегації у Парламентській Асамблеї Ради Європи

-Пане ХЕНКОК, якими, на Ваш погляд, є перспективи підписання у 2012 році Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом?