США: Конгрес розпочав роботу

04 Jan, 2019 | |

3 січня розпочав роботу Конгрес США 116-го скликання. Цього дня у Сенаті та Палаті представників відбулися церемонії складання присяги новообраними членами парламенту. Новим Спікером Палати представників обрано Ненсі Пелосі – конгресвумен від штату Каліфорнія та багаторічного лідера фракції Демократичної партії.

Нинішнє скликання Конгресу має низку особливостей.  За підсумками виборів, що відбулися у листопаді 2018 року, Республіканська партія втратила контроль за Палатою представників, більшість у якій з перевагою у 40 голосів здобули демократи. Формування демократами більшості у Палаті представників стане суттєвою перепоною на шляху впровадження Президентом Д.Трампом свого порядку денного як у внутрішній, так і зовнішній політиці. Пріоритетами у роботі Конгресу на найближчий час будуть відновлення фінансування федерального уряду після часткового «шатдауну», безпека кордонів, ухвалення нових процедурних правил в Палаті представників.

Tags: США
ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

Чи викликає у вас тривогу агресивність Росії в Європі?

Майкл Хайден  (Michael Hayden)
Майкл Хайден (Michael Hayden), колишній голова ЦРУ і АНБ, США

"Путін поводиться самовпевнено, але у нього немає хороших карт в цій грі.

Розмови про надання Україні зброї не повинні припинятися

Стівен Сестанович (Stephen Sestanovich)
Стівен Сестанович (Stephen Sestanovich), старший аналітик Ради зовнішніх зносин, США

В якому б форматі не проводилися дебати про те, чи треба Сполученим Штатам Америки надавати летальну зброю Україні для зупинення російської військової агресії на Сході країни, сам факт таких розмов вже позитивно впливає на дипломатичні шляхи вирішення конфлікту.

Україна, криза: чому програють всі?

Семуель Чарап
Семуель Чарап старший політолог RAND Corporation

За три роки з моменту початку кризи в Україні загинуло більш ніж 10000 людей і це продовжує виснажувати ресурси всіх країн.  В результаті всі програють і в цьому конфлікті кожен великий актор грає гірше, ніж це було раніше і вирішення видається невловимим  як ніколи. Це не повинно бути так.