США: Конгрес розпочав роботу

04 Jan, 2019 | |

3 січня розпочав роботу Конгрес США 116-го скликання. Цього дня у Сенаті та Палаті представників відбулися церемонії складання присяги новообраними членами парламенту. Новим Спікером Палати представників обрано Ненсі Пелосі – конгресвумен від штату Каліфорнія та багаторічного лідера фракції Демократичної партії.

Нинішнє скликання Конгресу має низку особливостей.  За підсумками виборів, що відбулися у листопаді 2018 року, Республіканська партія втратила контроль за Палатою представників, більшість у якій з перевагою у 40 голосів здобули демократи. Формування демократами більшості у Палаті представників стане суттєвою перепоною на шляху впровадження Президентом Д.Трампом свого порядку денного як у внутрішній, так і зовнішній політиці. Пріоритетами у роботі Конгресу на найближчий час будуть відновлення фінансування федерального уряду після часткового «шатдауну», безпека кордонів, ухвалення нових процедурних правил в Палаті представників.

Tags: США
ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

Про окремі аспекти питань європейської безпеки

Ivo Daalder
Іво ДААЛДЕР (Ivo Daalder), Постійний представник США при НАТО

Розміщення в Європі елементів системи протиракетної оборони

Путін забезпечив виживання режиму Асада

Джон Маккейн
Голова комітету Сенату США з питань збройних сил сенатор Джон Маккейн

Заява, що Росія почне виведення деяких збройних сил з Сирії сигналізує проте що Володимир Путін переконаний, що він розбомбив та знищив достатньо супротивників кривавого режиму Асада, щоб забезпечити його виживання.

Скасувати санкції США в обмін на скорочення ядерного арсеналу РФ - це віддати Україну

Ельмар Брок
Ельмар Брок
Голова комітету з закордонних справ Європарламенту

Скасувати санкції проти Росії, запроваджені США у зв'язку з анексією Криму та агресією проти України, в обмін на скорочення Москвою її ядерного арсеналу означало б "угоду про продаж свободи іншої країни", вважає чинний голова комітету Європарламенту з закордонних справ, представник німецького Хри