США: Конгрес розпочав роботу

04 Jan, 2019 | |

3 січня розпочав роботу Конгрес США 116-го скликання. Цього дня у Сенаті та Палаті представників відбулися церемонії складання присяги новообраними членами парламенту. Новим Спікером Палати представників обрано Ненсі Пелосі – конгресвумен від штату Каліфорнія та багаторічного лідера фракції Демократичної партії.

Нинішнє скликання Конгресу має низку особливостей.  За підсумками виборів, що відбулися у листопаді 2018 року, Республіканська партія втратила контроль за Палатою представників, більшість у якій з перевагою у 40 голосів здобули демократи. Формування демократами більшості у Палаті представників стане суттєвою перепоною на шляху впровадження Президентом Д.Трампом свого порядку денного як у внутрішній, так і зовнішній політиці. Пріоритетами у роботі Конгресу на найближчий час будуть відновлення фінансування федерального уряду після часткового «шатдауну», безпека кордонів, ухвалення нових процедурних правил в Палаті представників.

Tags: США
ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

Ми повинні продовжити надавати підтримку

Боб Коркер (Bob Corker)
Сенатор США Боб Коркер (Bob Corker) республіканець-Теннесі

Після телефонної розмови з послом США в Україні Джеффрі Пайєттом, сенатор США Боб Коркер (республіканець-Теннесі), голова сенатського комітету із закордонних справ, наголосив на подальшій

Україна, ЄС: окремі результати дії зони вільної торгівлі

Сергій Даниленко
Модератор групи Geostrategy Сергій Даниленко
analytics@geostrategy.ua

Українські виробники активно використовують преференції в рамках торгівлі між Україною та ЄС. Наприкінці 2016 року вже повністю використано 11 тарифних квот:

Україна має чим захищатися

Едвард ЧОУ (Edward Chow)
Едвард ЧОУ (Edward Chow), експерт з питань енергетики, США

Труднощі, які сьогодні переживає Україна, носять не лише відверто негативний характер. По-перше, в Україні народилося потужне громадянське суспільство, яке може і повинно стати основним двигуном у проведенні в країні довгоочікуваних реформ.