Швеція: підвищує оборонний бюджет на тлі військової активності з боку Росії

22 Apr, 2015 | |

Швеція підніме витрати на оборону на 10,2 млрд шведських крон (1,09 млрд євро, $ 1,18 млрд) за період з 2016 по 2020 рік, про це повідомляють в уряді на тлі побоювань щодо військової активності Росії.

 

"Угода посилає сигнал на міжнародному рівні, що Швеція реагує на ситуації в галузі безпеки в світі, що Швеція є гарантом миру і стабільності в Північній Європі, і що захист території Швеції знаходиться у фокусі," сказав міністр оборони Пітер Халтквіст інформаційній агенції ТТ.

12 березня уряд Швеції, оголосив збільшення витрат на 6,2 млрд крон протягом п'яти років.
Але опозиція відкинула цю заявку, сказавши, що цих грошей занадто мало.
В п'ятницю 17 квітня угоду було укладено хоча сума її на 8,0 млрд крон менше, ніж просили військові.

Значну частку грошей буде витрачено на модернізацію суден, які можуть виявляти та перехоплювати підводні човни і модернізацію військ на стратегічно розташованому в Балтійському морі острові Готланд.

ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

Джихадизм у Казахстані як частина глобальної терористичної мережі

Gordon M. Hahn
Gordon M. Hahn, Старший науковий дослідник з питань Росії та Євразії Центру міжнародних та стратегічних досліджень, м Вашингтон

Gordon M. Hahn, Старший науковий дослідник з питань Росії та Євразії Центру міжнародних та стратегічних досліджень, м Вашингтон Гордон Ган представив аналітичну доповідь на тему: ДЖИХАДИЗМ В КАЗАХСТАНЕ, КАК ЧАСТЬ ГЛОБАЛЬНОЙ ТЕРРОРИСТИЧЕСКОЙ СЕТИ

2013 рік – найбільш складний для Ірану

Аліреза Надер (Alireza Nader)
Аліреза Надер (Alireza Nader), старший аналітик корпорації RAND

Аліреза Надер (Alireza Nader), старший аналітик корпорації RAND

Експерт про ініціативу розпуску Конституційного суду

Франческо Палермо
Франческо Палермо
Професор порівняльного конституційного права університету Верони

Розвиток подій в Україні викликає стурбованість, бо погіршується. Варто зауважити, що сьогодні у багатьох країнах спостерігається помітна тенденція до загострення конфлікту між політичною та судовою гілками влади, за якого перша бере контроль над другою.