Конгрес має надати фінансову підтримку Україні

04 Dec, 2023 | Бен Кардін | Сенатор США, Голова Комітету з закордонних справ Сенату
Бен Кардін

Сенатор Кардін заявив, що у той час, як багато американських сімей в родинному колі святкували День подяки, українські воїни захищали цивільне населення від замерзання після відновлення обстрілів енергетичної інфраструктури з боку росії. Українці сміливо борються за своє життя, однак вони не можуть досягти перемоги у цій битві самі.

Протягом свої історії Америка неодноразово демонструвала підтримку тим, хто бореться за демократію, свободу та глобальну безпеку, як зараз Україна. зазначив Б.Кардін. Припинення допомоги Україні означатиме зраду партнерів США по всьому світу, зашкодить лідерській позиції США і буде подарунком авторитарним режимам путіна та Сі.

Сенатор нагадав, що протягом нещодавніх слухань на тему Інтересів національної безпеки США по відношенню до України, низка ключових посадовців засвідчили, що США відіграють критичну роль у підтримці України. Крім того, така підтримка має позитивний внутрішній ефект, зокрема, створюються нові робочі місця, зростає економіка, покращується стан національної безпеки.

ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

США потребують більш активної участі в подіях в Україні

Річард ХААС (Richard Haass)
Річард ХААС (Richard Haass), президент Ради зовнішніх зносин, США (Council on Foreign Relations)

Сполучені Штати з моменту виникнення напруги у Східних регіонах України системно працюють над тим, щоб запровадити проти Росія санкції, оскільки вона відіграє ключову роль у дестабілізації ситуації в регіоні. Поки що важко передбачити, чим може закінчитися конфлікт на Сході України.

Франція готова до переговорів з Путіним

Жан-Марк Эро
Жан-Марк Эро
Міністр закордонних справ Франції

Франція готова до переговорів з В.Путіним, однак жодного політичного рішення за участю Б.Асада не буде. Наразі необхідним є відновлення переговорів для забезпечення політичного переходу на основі резолюції 2254 Ради Безпеки ООН.

Українська армія переможе

Марк Хертлін, (Mark Hertling)
Марк Хертлін, (Mark Hertling) генерал-лейтенант, колишній командувач Збройних сил США в Європі

Протягом своєї військової кар’єри я бачив українських військових у різних ситуаціях. Я бачив їх під час участі у миротворчих операціях на Балканах.