Конгрес має надати фінансову підтримку Україні

Сенатор Кардін заявив, що у той час, як багато американських сімей в родинному колі святкували День подяки, українські воїни захищали цивільне населення від замерзання після відновлення обстрілів енергетичної інфраструктури з боку росії. Українці сміливо борються за своє життя, однак вони не можуть досягти перемоги у цій битві самі.
Протягом свої історії Америка неодноразово демонструвала підтримку тим, хто бореться за демократію, свободу та глобальну безпеку, як зараз Україна. зазначив Б.Кардін. Припинення допомоги Україні означатиме зраду партнерів США по всьому світу, зашкодить лідерській позиції США і буде подарунком авторитарним режимам путіна та Сі.
Сенатор нагадав, що протягом нещодавніх слухань на тему Інтересів національної безпеки США по відношенню до України, низка ключових посадовців засвідчили, що США відіграють критичну роль у підтримці України. Крім того, така підтримка має позитивний внутрішній ефект, зокрема, створюються нові робочі місця, зростає економіка, покращується стан національної безпеки.
Надання Україні асоціації стане прикладом і своєрідним стимулом для таких країн, як Молдова та Білорусь?

Павел Коваль (Paweł Robert Kowal) Голова делегації Європарламенту до Комітету парламентської співпраці «ЄС-Україна»
- Чи керуються євродепутати у своїх дискусіях щодо України і геополітичними підходами, зокрема думкою про те, що надання Україні асоціації стане прикладом і своєрідним стимулом для таких країн, як Молдова та Білорусь?
Угода про асоціацію між Україною та Європейським Союзом є дуже важливими документом

Майкл ХЕНКОК (Michael Thomas Hancock), член Британського Парламенту, член Британської делегації у Парламентській Асамблеї Ради Європи
-Пане ХЕНКОК, якими, на Ваш погляд, є перспективи підписання у 2012 році Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом?
Україна, ЄС: окремі результати дії зони вільної торгівлі

Модератор групи Geostrategy Сергій Даниленко
Українські виробники активно використовують преференції в рамках торгівлі між Україною та ЄС. Наприкінці 2016 року вже повністю використано 11 тарифних квот: