Конгрес має надати фінансову підтримку Україні

04 Dec, 2023 | Бен Кардін | Сенатор США, Голова Комітету з закордонних справ Сенату
Бен Кардін

Сенатор Кардін заявив, що у той час, як багато американських сімей в родинному колі святкували День подяки, українські воїни захищали цивільне населення від замерзання після відновлення обстрілів енергетичної інфраструктури з боку росії. Українці сміливо борються за своє життя, однак вони не можуть досягти перемоги у цій битві самі.

Протягом свої історії Америка неодноразово демонструвала підтримку тим, хто бореться за демократію, свободу та глобальну безпеку, як зараз Україна. зазначив Б.Кардін. Припинення допомоги Україні означатиме зраду партнерів США по всьому світу, зашкодить лідерській позиції США і буде подарунком авторитарним режимам путіна та Сі.

Сенатор нагадав, що протягом нещодавніх слухань на тему Інтересів національної безпеки США по відношенню до України, низка ключових посадовців засвідчили, що США відіграють критичну роль у підтримці України. Крім того, така підтримка має позитивний внутрішній ефект, зокрема, створюються нові робочі місця, зростає економіка, покращується стан національної безпеки.

ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

Розмови про надання Україні зброї не повинні припинятися

Стівен Сестанович (Stephen Sestanovich)
Стівен Сестанович (Stephen Sestanovich), старший аналітик Ради зовнішніх зносин, США

В якому б форматі не проводилися дебати про те, чи треба Сполученим Штатам Америки надавати летальну зброю Україні для зупинення російської військової агресії на Сході країни, сам факт таких розмов вже позитивно впливає на дипломатичні шляхи вирішення конфлікту.

Франція готова до переговорів з Путіним

Жан-Марк Эро
Жан-Марк Эро
Міністр закордонних справ Франції

Франція готова до переговорів з В.Путіним, однак жодного політичного рішення за участю Б.Асада не буде. Наразі необхідним є відновлення переговорів для забезпечення політичного переходу на основі резолюції 2254 Ради Безпеки ООН.

Іран на милість Путіна, безпрецедентний, але крихкий союз

Alireza Nader
Аліреза Надер (Alireza Nader), старший аналітик корпорації RAND

Росія і Іран налагодили безпрецедентний, але крихкий союз на Близькому Сході. Російсько-Іранське співробітництво є ключовим для забезпечення виживання режиму президента Башара Асада в Сирії і знищенням повстанців зі східної частини Алеппо. Російські бомбардувальники використовували іранські війсь