Китай, Узбекистан: підписали Протокол про розширення взаємовигідного торговельно-економічного співробітництва
Китай і Узбекистан підписали Протокол про розширення взаємовигідного торговельно-економічного співробітництва в рамках реалізації ініціативи будівництва "економічного пояса Шовкового шляху".
Про це сьогодні повідомили в Міністерстві комерції КНР.
Як стало відомо, документ підписали у приморському місті Жічжао провінції Шаньдун / Східний Китай /, де проходило третє засідання Міжурядового комітету Китаю та Узбекистану зі співробітництва. Підписи під документом поставили заступник міністра комерції КНР Чжун Шань і міністр зовнішніх економічних зв'язків, інвестицій і торгівлі Узбекистану Елер Ганієв.
Протокол передбачає, що Китай і Узбекистан в рамках спільного будівництва "економічного пояса Шовкового шляху" будуть цілком застосовувати діючий механізм двостороннього торговельно-економічного співробітництва, а також поглиблювати і розширювати взаємовигідне співробітництво у торговельній, інвестиційній, фінансовій, транспортній та інших сферах.
При цьому головний акцент буде робитися на збільшенні торгівлі основними товарами, здійсненні проектів інфраструктурного будівництва, реконструкції промислових об'єктів і створенні промислових парків. Сторони прагнутимуть до погодженого розвитку двостороннього торговельно-економічного співробітництва і спільного будівництва "економічного пояса Шовкового шляху".
Про підписання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС
Йоханнес Корнеліс ван Баален, депутат Європарламенту від Нідерландів, політична група «Альянс лібералів та демократів за Європу»
Ми вважаємо, що для України життєво необхідно мати демократичне виборче право, оскільки Угода про асоціацію – це більше, ніж просто вільна торгівля. Вона закладає наші структурні відносини, тому виборче право, яке відповідає європейським стандартам, – життєво важливе.
Тріумф Зеленського
Tor Bukkvoll
Звичайно, занадто рано говорити, чи буде вибір Володимира Зеленського президентом для України гарним. Якби Порошенко виграв, ми б очікували продовження частинних реформ, які ми бачили за останні п'ять років. Але Зеленський є абсолютно новим для української політичної сцени.
Відставка генерала Флінна та відношення до Росії
Голова комітету Сенату США з питань збройних сил сенатор Джон Маккейн
Відставка генерала Флінна також викликає додаткові питання з приводу намірів адміністрації Трампа по відношенню до Росії Володимира Путіна, в тому числі, заяви президента що пропонують моральну еквівалентність між Сполученими Штатами і Росією, незважаючи на вторгнення в Україну, анексію Криму, за