Киргизстан, Казахстан: митні кордони знято

12 Aug, 2015 | |

 Митні кордони між Киргизстаном та Казахстаном знято в рамках вступу країни до ЄАЕС. Розпорядження про відкриття кордонів через телеміст дали президенти двох країн Нурсултан Назарбаєв і Алмазбек Атамбаєв.

У церемонії відкриття митного кордону взяли участь прем'єр-міністр Киргизстану Темір Сарієв і віце-прем'єр-міністр Казахстану Бакитжан ​​Сагінтаев. Як передає Tengrinews, Назарбаєв заявив, що відкриття кордону між Киргизією і Казахстаном сприятиме пожвавленню торгівлі та поліпшенню добробуту громадян цих країн.
 
"Ми провели хороші переговори (з президентом Киргизстану). Відкриття митного кордону між нашими країнами пожвавить бізнес, торгівлю. Зараз іде криза, як у нас, так і у світі, який на нас впливає. Ми це знаємо. У далекій перспективі цей союз призведе до поліпшення добробуту наших народів ", - підкреслив він.
 
6 серпня Киргизстан офіційно став повноправним членом ЄАЕС поряд з Вірменією, Білорусією, Казахстаном і Росією. Зі вступом договору в силу для країни почали діяти всі норми ЄАЕС, в їх числі скасування митного оформлення, зборів та митного контролю на внутрішніх кордонах Союзу, застосування єдиного митного тарифу і єдиної товарної номенклатури зовнішньоекономічної діяльності ЄАЕС. З усіх країн союзу Киргизстан має спільний кордон тільки з Казахстаном.

ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

Міжнародні організації втратять свій вплив на глобальну політику

ШАЛЛЕНБЕРГ
Александр ШАЛЛЕНБЕРГ
Федеральний міністр з європейських та міжнародних справ Австрії

В інтерв’ю австрійським ЗМІ Міністр закордонних справ Александр ШАЛЛЕНБЕРГ окреслив наступні думки:

Експерт про ініціативу розпуску Конституційного суду

Франческо Палермо
Франческо Палермо
Професор порівняльного конституційного права університету Верони

Розвиток подій в Україні викликає стурбованість, бо погіршується. Варто зауважити, що сьогодні у багатьох країнах спостерігається помітна тенденція до загострення конфлікту між політичною та судовою гілками влади, за якого перша бере контроль над другою.

Відставка генерала Флінна та відношення до Росії

Johan McCain
Голова комітету Сенату США з питань збройних сил сенатор Джон Маккейн

Відставка генерала Флінна також викликає додаткові питання з приводу намірів адміністрації Трампа по відношенню до Росії Володимира Путіна, в тому числі, заяви президента що пропонують моральну еквівалентність між Сполученими Штатами і Росією, незважаючи на вторгнення в Україну, анексію Криму, за