Росія, США: американські дипломати надали відповідь газеті «Известия»

19 Nov, 2015 | |

 Посольство США у Росії опублікували листа, на який посилалося видання "Известия" у статті про нібито намагання дискредитувати російських чиновників, з виправленими помилками правил англійської мови.
У статті «Для дискредитації російських чиновників використовують ЛГБТ-активістів» від 17 листопада "Известия" стверджують, що цей лист був адресований американським чиновником Ренді Беррі російському гей-активісту Миколі Алєксєєву.

Американські дипломати виправили численні граматичні та стилістичні помилки у листі, а також висловили здивування тим, що автор листа пропонував Миколі Алєксєєву зв'язуватися з представником посольства поштою, зареєстрованої в безкоштовному сервісі Gmail.
"Шановні 'Известия'! Наступного разу, коли будете використовувати фальшиві листи, надсилайте нам - будемо раді допомогти виправити помилки. Щиро Ваш, Держдеп", - написано під текстом листа.

Стаття, на яку відреагувало американське посольство у РФ, присвячена російській ЛГБТ-спільноті. Газета стверджувала, що Микола Алєксєєв отримує з США гроші на дестабілізацію ситуації в Росії.

Зокрема, у статті наводилася цитата з листа, під яким стоїть нібито підпис уповноваженого Держдепартаменту США з прав ЛГБТ Ренді Беррі. У листі пану Алексєєву висловлюють подяку за організацію мітингу "на підтримку припинення російської агресії проти України" 1 Травня 2015 року.

Ні повного тексту листа, ні його копії в публікації "Известий" не було. Однак газета вказала, що хакери ще в травні виявили його в поштовій скриньці Миколи Алексєєва після того, як змогли отримати до нього доступ.

На сайті хакерського угруповання, що взяло на себе відповідальність за злам пошти Миколи Алексєєва, лист було викладено повністю. Саме в цьому скані американські дипломати і виправили знайдені помилки.

ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

Газпром не проводить в Європі антисланцеві кампанії

Карл ШЛІТЕР
Карл ШЛІТЕР, депутат Європейського парламенту від Швеції

Карл ШЛІТЕР (Carl Schlyter), депутат Європейського Парламенту від Швеції, Група «Зелені» \ Європейський вільний альянс», автор Резолюції Європейського Парламенту щодо екологічних наслідків видобутку сланцевого газу.  

Ми не маємо європейської армії…

Жозеф Доль ( Joseph Daul)
Жозеф Доль ( Joseph Daul), Голова Європейської народної партії в Європарламенті

Голова найбільшої політичної групи Європарламенту «Європейська народна партія» Джозеф Доль висловив своє розчарування тим, що на разі ніхто не має впевненості з приводу подальшого розвитку ситуації в Україні.

Угода про асоціацію між Україною та Європейським Союзом є дуже важливими документом

Майкл ХЕНКОК (Michael Thomas Hancock)
Майкл ХЕНКОК (Michael Thomas Hancock), член Британського Парламенту, член Британської делегації у Парламентській Асамблеї Ради Європи

-Пане ХЕНКОК, якими, на Ваш погляд, є перспективи підписання у 2012 році Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом?