Росія, США: американські дипломати надали відповідь газеті «Известия»

19 Nov, 2015 | |

 Посольство США у Росії опублікували листа, на який посилалося видання "Известия" у статті про нібито намагання дискредитувати російських чиновників, з виправленими помилками правил англійської мови.
У статті «Для дискредитації російських чиновників використовують ЛГБТ-активістів» від 17 листопада "Известия" стверджують, що цей лист був адресований американським чиновником Ренді Беррі російському гей-активісту Миколі Алєксєєву.

Американські дипломати виправили численні граматичні та стилістичні помилки у листі, а також висловили здивування тим, що автор листа пропонував Миколі Алєксєєву зв'язуватися з представником посольства поштою, зареєстрованої в безкоштовному сервісі Gmail.
"Шановні 'Известия'! Наступного разу, коли будете використовувати фальшиві листи, надсилайте нам - будемо раді допомогти виправити помилки. Щиро Ваш, Держдеп", - написано під текстом листа.

Стаття, на яку відреагувало американське посольство у РФ, присвячена російській ЛГБТ-спільноті. Газета стверджувала, що Микола Алєксєєв отримує з США гроші на дестабілізацію ситуації в Росії.

Зокрема, у статті наводилася цитата з листа, під яким стоїть нібито підпис уповноваженого Держдепартаменту США з прав ЛГБТ Ренді Беррі. У листі пану Алексєєву висловлюють подяку за організацію мітингу "на підтримку припинення російської агресії проти України" 1 Травня 2015 року.

Ні повного тексту листа, ні його копії в публікації "Известий" не було. Однак газета вказала, що хакери ще в травні виявили його в поштовій скриньці Миколи Алексєєва після того, як змогли отримати до нього доступ.

На сайті хакерського угруповання, що взяло на себе відповідальність за злам пошти Миколи Алексєєва, лист було викладено повністю. Саме в цьому скані американські дипломати і виправили знайдені помилки.

ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

Чи відходить Україна «на другий план»?

Джеймс Девіс
Джеймс Девіс Професор-міжнародник із Університету Санкт-Галлена

На нещодавній Мюнхенській конференції з безпеки "українське питання" опинилося в "другому ешелоні" проблем - головними темами все ж стали нова політика США за президента Трампа та міжнародний тероризм.

Іран на милість Путіна, безпрецедентний, але крихкий союз

Alireza Nader
Аліреза Надер (Alireza Nader), старший аналітик корпорації RAND

Росія і Іран налагодили безпрецедентний, але крихкий союз на Близькому Сході. Російсько-Іранське співробітництво є ключовим для забезпечення виживання режиму президента Башара Асада в Сирії і знищенням повстанців зі східної частини Алеппо. Російські бомбардувальники використовували іранські війсь

Місія Кокса-Квасьнєвського повинна діяти до саміту «Східного партнерства»

Крістіан ВІГЕНІН
Крістіан ВІГЕНІН, (Крістіан Іванов Вігенін), Депутат Європарламенту (група «Прогресивний альянс соціалістів і демократів), голова Парламентського асамблеї «Східного партнерства»

Крістіан ВІГЕНІН, депутат Європарламенту (група «Прогресивний альянс соціалістів і демократів), голова Парламентського асамблеї «Східного партнерства» про діяльність місії Кокс-Квасьнєвський: