Ірак: керівництво країни обіцяє знищити ІД

29 Dec, 2015 | |

 Прем'єр Іраку Хайдер Абаді заявив, що в 2016 році екстремістське угрупування "Ісламська держава" на території країни буде повністю переможена.

У телевізійному зверненні після звільнення від ІД великого міста Рамаді він заявив, що наступною метою іракської армії стане Мосул, який утримують бойовики.
"2015 був роком звільнення, а 2016 стане роком великих перемог, коли всі сили "Даіш", присутні на території Іраку і Месопотамії, будуть знищені", - сказав Абаді.

Повернення Рамаді під урядовий контроль стало однією найбільших перемог іракської армії з 2014 року, коли джихадисти "Ісламської держави" захопили близько третини території країни.

Як передає кореспондент ВВС з місця подій, зараз Рамаді спустошений. На його зруйнованих вулицях не видно людей. Багато будівель залишаються замінованими. У центрі і на півночі міста йде пошук бойовиків.

ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

Допомога для України буде

Джон Кірбі
Джон Кірбі
Координатор зі стратегічних комунікацій Ради національної безпеки США

Питання: «Яким є рівень пріоритетності щодо ухвалення пакетів допомоги Україні й Ізраїлю?», Відповідь Дж.Кірбі:

Україна, криза: чому програють всі?

Семуель Чарап
Семуель Чарап старший політолог RAND Corporation

За три роки з моменту початку кризи в Україні загинуло більш ніж 10000 людей і це продовжує виснажувати ресурси всіх країн.  В результаті всі програють і в цьому конфлікті кожен великий актор грає гірше, ніж це було раніше і вирішення видається невловимим  як ніколи. Це не повинно бути так.

Румунія проти додаткових передумов для підписання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС

Адріан Северин (Adrian Severin)
Адріан Северин (Adrian Severin), депутат Європейського парламенту, незалежний (Румунія)

Адріан Северин, депутат Європейського парламенту, незалежний (Румунія), про підписання Угоди про асоціацію між Україною та Євросоюзом: