США: кандидат в президента засудив політику Росії

18 May, 2016 | |

Учасник президентських перегонів в США Дональд Трамп не схвалює політику президента Росії Володимира Путіна на сході України. Про це політик заявив в інтерв'ю агентству Reuters.

Трамп також сказав, що схвальні коментарі Путіна не допоможуть йому в переговорах з США.

У грудні президент Росії назвав Трампа "абсолютним лідером" американських президентських перегонів.
"Він яскрава дуже людина, талановитий, без всяких сумнівів", - сказав Путін.

В інтерв'ю Трамп також висловив готовність вести переговори з лідером КНДР Кім Чен Ином.

"Я б поговорив з ним", - сказав мільярдер. При цьому він відмовився надати деталі плану політичного врегулювання ситуації з КНДР.

Крім того, Трамп заявив про готовність чинити сильний тиск на Китай. З економічної точки зору у США є вплив на КНР, вважає він.

На початку травня з президентських перегонів вибули останні конкуренти Трампа від Республіканської партії - сенатор від Техасу Тед Круз і губернатор Огайо Джон Кейсік.
Дональд Трамп зараз є єдиним претендентом на право стати кандидатом в президенти від республіканців

ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

Ми прагнемо до успіху незалежної та єдиної України

Rex Tillerson
Рекс В. Тіллерсон Державний секретар США

Хоча Захід продовжує шукати нових продуктивних відносин з пострадянською Росією, на сьогоднішній день це виявилося невчасним, оскільки після спроби попереднього керівництва відновити відносини з Росією та американсько - європейськими відносинами Росія вторглась у сусідню Грузію в 2008 році та в У

Ми повинні подвоїти нашу підтримку для України

Джин Шахін сенатор США від Нью-Гемпширу
Джин Шахін сенатор США від Нью-Гемпширу

Я вважаю, що ця стратегія повинна мати принаймні чотири компоненти: введення більш жорстких санкцій, зміцнення НАТО і наших союзників, демонструючи сильну підтримку для України, і протидія російській пропаганді.

Якщо Зеленський підведе, Україна опиниться в депресії

Ганс ван Баален
Ганс ван Баален, Президент європейських лібералів

Україна житиме у непростий період, коли новий президент і старий уряд мають у той чи той спосіб співпрацювати з парламентом, який буде переобрано у жовтні. Для цього потрібна гнучкість заради інтересів України, це може бути нелегко.