«Geostrategy»
Про аналітичну групу «Geostrategy»
14 Чер, 2011
Україна, її компанії і організації вчаться грати регіонально, вибудовувати власну систему захисту та контрнаступу. Часом це виходить, а часом – ні. Однак головне не тимчасові невдачі, а бажання бути гравцями на своєму та чужому ринках і полях.
Сьогодні для успішної гри вже недостатньо лише власних інтелектуальних ресурсів та можливостей державних органів. Необхідні альтернативні погляди та оцінки на регіональні та глобальні процеси.
Такий продукт здатні забезпечити лише аналітики, які розуміють державні інтереси, потреби бізнесу та мають азарт до геополітики, геоекономіки та геоенергетики.
Діяльність групи «Geostrategy», заснованої у 2011 році це створення статистичної та прогнозної аналітики, без політичної ангажованості, яка заважає об’єктивно дивитись на глобальні процеси.
Кому ми можемо бути корисними?
Наші клієнти – люди, які працюють у транснаціональних корпораціях, органах державної влади, засобах масової інформації, вищих навчальних закладах, неурядових дослідницьких організаціях. Це також експерти, які формують громадську думку з актуальних міжнародних питань.
Румунія проти додаткових передумов для підписання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС

Адріан Северин (Adrian Severin), депутат Європейського парламенту, незалежний (Румунія)
Адріан Северин, депутат Європейського парламенту, незалежний (Румунія), про підписання Угоди про асоціацію між Україною та Євросоюзом:
Ми прагнемо до успіху незалежної та єдиної України

Рекс В. Тіллерсон Державний секретар США
Хоча Захід продовжує шукати нових продуктивних відносин з пострадянською Росією, на сьогоднішній день це виявилося невчасним, оскільки після спроби попереднього керівництва відновити відносини з Росією та американсько - європейськими відносинами Росія вторглась у сусідню Грузію в 2008 році та в У
США з імпортера стали експортером газу

Френк Веррастро, Центр стратегічних та міжнародних досліджень, Вашингтон
Френк Веррастро, Центр стратегічних та міжнародних досліджень, Вашингтон