КНДР: закриває посольство в Узбекистані

19 Aug, 2016 | |

 Північна Корея закриває своє посольство в Узбекистані в рамках реструктуризації своїх місій в СНД, повідомляє Yonhap з посиланням на дипломатичне джерело в Ташкенті.

Повідомляється, що рішення про закриття було ухвалене минулого місяця.

На території СНД дипломатичні представництва КНДР залишаються працювати тільки в Росії. Серед них три дипмісії: посольство в Москві, генеральне консульство в Санкт-Петербурзі і консульство в Хабаровську.

Уточнюється, що в 1998 році КНДР закрила посольство в Казахстані.

ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

Скасувати санкції США в обмін на скорочення ядерного арсеналу РФ - це віддати Україну

Ельмар Брок
Ельмар Брок
Голова комітету з закордонних справ Європарламенту

Скасувати санкції проти Росії, запроваджені США у зв'язку з анексією Криму та агресією проти України, в обмін на скорочення Москвою її ядерного арсеналу означало б "угоду про продаж свободи іншої країни", вважає чинний голова комітету Європарламенту з закордонних справ, представник німецького Хри

НАТО не бачить ознак відступу Росії від українського кордону

Єнс Столтенберг
Єнс Столтенберг
Генсек НАТО

НАТО не бачить ознак відступу Росії від українського кордону, і тому активно вивчає плани збільшення власних сил у Східній Європі у відповідь на «нову норму» російської агресії, погроз і примусу.

Українська армія переможе

Марк Хертлін, (Mark Hertling)
Марк Хертлін, (Mark Hertling) генерал-лейтенант, колишній командувач Збройних сил США в Європі

Протягом своєї військової кар’єри я бачив українських військових у різних ситуаціях. Я бачив їх під час участі у миротворчих операціях на Балканах.