КНДР: закриває посольство в Узбекистані

19 Aug, 2016 | |

 Північна Корея закриває своє посольство в Узбекистані в рамках реструктуризації своїх місій в СНД, повідомляє Yonhap з посиланням на дипломатичне джерело в Ташкенті.

Повідомляється, що рішення про закриття було ухвалене минулого місяця.

На території СНД дипломатичні представництва КНДР залишаються працювати тільки в Росії. Серед них три дипмісії: посольство в Москві, генеральне консульство в Санкт-Петербурзі і консульство в Хабаровську.

Уточнюється, що в 1998 році КНДР закрила посольство в Казахстані.

ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

Путін забезпечив виживання режиму Асада

Джон Маккейн
Голова комітету Сенату США з питань збройних сил сенатор Джон Маккейн

Заява, що Росія почне виведення деяких збройних сил з Сирії сигналізує проте що Володимир Путін переконаний, що він розбомбив та знищив достатньо супротивників кривавого режиму Асада, щоб забезпечити його виживання.

Blake Clayton Старший радник з питань енергетики Ради зовнішніх зносин, м. Нью-Йорк

Blake Clayton
Blake Clayton Старший радник з питань енергетики Ради зовнішніх зносин, м. Нью-Йорк

Продовження погіршення ситуації в Лівії, Єгипті та інших країнах Північної Африки та Близького Сходу суттєво впливають на формування світових цін на енергоносії, у першу чергу - нафти. Я вважаю, що сьогодні США недостатньо працюють над збільшенням стратегічних обсягів нафти.

Ми повинні подвоїти нашу підтримку для України

Джин Шахін сенатор США від Нью-Гемпширу
Джин Шахін сенатор США від Нью-Гемпширу

Я вважаю, що ця стратегія повинна мати принаймні чотири компоненти: введення більш жорстких санкцій, зміцнення НАТО і наших союзників, демонструючи сильну підтримку для України, і протидія російській пропаганді.